Dot.: czarny ekran po zmianie planety

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

czarny ekran po zmianie planety

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: Star Wars Jedi: Fallen Order
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: po zmianie mapy na kashyyyk jest w nieskonczonosc czarny ekran
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? pograć troche, poprzenosić się miedzy różnymi lokacjami a potem spróbować przenieść się na nowo odkryte kashyyyk
Co się dzieje? Kiedy próbuje przenieść się po raz pierwszy na kashyyyk - planeta wookie mam czarny ekran. Czekałem 2 godziny i nic sie nie zmienia z poprzednimi planetami niebyło tego problemu nie wiem jak z następnymi. Działa esc - wyjście do menu w czasie tego zwieszenia. Po wyłączeniu gry i włączeniu jej na nowo i natychmiastowym przeniesieniu sie na kashyyyk zadziałało ale jak wcześniej przeniosłem sie na inna planete to znowu ten sam problem był
Jakiego rezultatu oczekujesz? aby nie musieć restartować gry co przeniesienie na inną planete

Windows 10 home 64bit

16 GB ram 

Intel core i7-7700HQ

NVIDIA GeForce gtx 1050

Wiadomość 1 z 2 (772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: czarny ekran po zmianie planety

Community Manager

Hej @dudi258 

 

Na angielskim forum znalazłem podobny problem, link znajdziesz tutaj, a poniżej wkleję rozwiązanie. Zdaje się, że jest to związane z Twoim zapisem gry i poniższe kroki go "naprawią". Standard smile 

 

1. Flew to new planet

2. Went to closest meditation circle and rested

3. Quit closed my game (closed it completely on xbox)

4. Manually reloaded my save instead of continue

5. Find closest enemy and let them kill me.

6. Return to ship and select Kashyyyk

 

After that it just worked.  It could be all, some, or none of these things but this fixed the bug for me.

Wiadomość 2 z 2 (724 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem