crash gry

autor: tsmmaks123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD nvidia geforcr gtx1050ti
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8gb
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? TSM-maks123
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) Bangalore oraz Wraith
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) nie pamiętam tego
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. nie pamiętam lokalizacji lecz chciałem tylko podnieść broń i normalnie zagrać lecz nie mogę
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. podnosiłem broń lub w innych rozgrywkach leciałem z samolotu
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? w każdym meczu pojawił sie problem a meczy zagrałem około 10
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 22.04.2020
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? crash gry bez wyjaśnionego problemu lecz czasami pokazuje że źle aplikacja została uruchomiona lecz w większości nie mogę się dowiedzieć co jest przyczyną problemu
Co powinno się stać? Gra powinna działać płynnie i normalnie
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem

sss

Wiadomość 1 z 1 (287 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem