bug z tłem w apex

autor: FR34KYFIGHTER
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

bug z tłem w apex

★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD nvidia geforce gtx 1050 Ti ( 4GB )
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8GB
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? PSF_Sniper3
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. chciałem zagrać rundkę w Apex
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Czekałem aż Apex zaloguje mnie do sesji
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? przed rozegraniem gry
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 2.07.2019 20:32 czasu polskiego
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
Jak duży jest problem? Mały lub wcale nie wpływający na rozgrywkę
Co się dzieje? podczas wejścia do poczekalni tło w apex wyglądało na jakis kościól .
Co powinno się stać? powinno sie uruchomić normalnie ( tło z apexa sezon 2 + animacje dymu itp )
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem -_-

podczas włączania apex legends widzę jak nieraz wczytuje sie tło kościoła ( podane na screenie ) nieraz samo sie naprawia a nieraz wywala z sesji 

Wiadomość 1 z 6 (741 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: bug z tłem w apex

Community Manager

Hej @FR34KYFIGHTER,

 

Dzięki za linki!


@EA_Kuba  napisał/a:

Szukałem innych przykładów gdzie pojawia się podobny obrazek, ale nie udało mi się nic znaleźć :/. Jeśli znalazłeś podobne zgłoszenia mógłbyś się nimi podzielić? 


Faktycznie na reddit-cie i innych kanałach widziałem podobne zdjęcia, ale zdaje się, że jesteś pierwszą osobą która zgłosiła to na AHQ Wink

 

Przekażę info do właściwych zespołów :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (654 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: bug z tłem w apex

Community Manager

Hej @FR34KYFIGHTER

 

Czy wykonałeś dotychczas jakieś kroki, aby rozwiązać ten problem? Ponowna instalacja gry i wyczyszczenie pamięci Origin powinna pomóc Standard smile 

Wiadomość 2 z 6 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bug z tłem w apex

★★★ Novice

Tak próbowwłem aczkolwiek nie tylko ja mam ten problem przy załadowaniu sesji aczkolwiek ten kościół pojawia sie raz na jakis czas (wydaje mi się że to problem przepełnionych serwerów ale mogę się mylić) . Od tego czasu jak wrzuciłem post z tym bugiem widac ten kosciół przez ułamek sekundy i jest normalnie (dziwi mnie tylko fakt skąd wziął się kościół w apex ).

Wiadomość 3 z 6 (693 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bug z tłem w apex

Community Manager

@FR34KYFIGHTER  napisał/a:

Tak próbowwłem aczkolwiek nie tylko ja mam ten problem przy załadowaniu sesji aczkolwiek ten kościół pojawia sie raz na jakis czas (wydaje mi się że to problem przepełnionych serwerów ale mogę się mylić) . Od tego czasu jak wrzuciłem post z tym bugiem widac ten kosciół przez ułamek sekundy i jest normalnie (dziwi mnie tylko fakt skąd wziął się kościół w apex ).


Szukałem innych przykładów gdzie pojawia się podobny obrazek, ale nie udało mi się nic znaleźć :/. Jeśli znalazłeś podobne zgłoszenia mógłbyś się nimi podzielić? 

Wiadomość 4 z 6 (675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bug z tłem w apex

★★★ Novice

wiecej fotek na grupie z facebooka link : https://www.facebook.com/groups/apexlegendspolska/  ( Apex legends polska )

 

Wiadomość 5 z 6 (665 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bug z tłem w apex

Community Manager

Hej @FR34KYFIGHTER,

 

Dzięki za linki!


@EA_Kuba  napisał/a:

Szukałem innych przykładów gdzie pojawia się podobny obrazek, ale nie udało mi się nic znaleźć :/. Jeśli znalazłeś podobne zgłoszenia mógłbyś się nimi podzielić? 


Faktycznie na reddit-cie i innych kanałach widziałem podobne zdjęcia, ale zdaje się, że jesteś pierwszą osobą która zgłosiła to na AHQ Wink

 

Przekażę info do właściwych zespołów :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 6 (655 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem