bramkarze nie bronią i nie łapią piłek

autor: longer003
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

bramkarze nie bronią i nie łapią piłek

★ Guide

Produkt: FIFA 20
Platforma:Microsoft XBOX One
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? cały czas
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) cały czas
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? co za głupie pytanie
Co się dzieje? Bramkarze nie łapią piłek. Nawet w najprostszych sytuacjach, cały czas piąstkują. Kiedy piłka jest na poziomie stóp, bramkarz schyla się, ale jej nie zbiera, ani nie rzuca się pod nogi.
Co powinno się stać? real football!!!

 

 

 

Wiadomość 1 z 3 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bramkarze nie bronią i nie łapią piłek

★★ Novice
@longer003 Z tego co pamiętam ostatnia aktualizacja miała poprawić zachowanie bramkarzy w podobnych sytuacjach. Chyba że to ma wejść po następnej aktualizacji serwerów.
Wiadomość 2 z 3 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bramkarze nie bronią i nie łapią piłek

★ Apprentice

Ea wprowadza aktualizacje ale chyba swojego cennika... zapłacisz to zmniejszą statystyki piłkarzy przeciwnika albo zwiększą Twoje.. mam w składzie mane 88 d.costa 84  politano 87 i vardy 86 każdy jeden powyżej 90 tempa.. śmiech jak na pełnej kondycji przeciwnika obrońca z tempem 60  zapier.. z piłką a ja nie jestem w stanie go dogonić.. w innym meczu koleś miał pique złotego... nie dałem rady go dogonić żadnym szybszym piłkarzem .. więc sam zainwestowałem w pique tylko dynamicznego o ocenie 90 jak było wbs.. i co? Każdy jeden go przegania... kabaret...albo druga sytuacja kiedy mam w obronie pique 90 i chiellini 89 a insigne zloty ich przewraca ..no śmiech..ciekaw jestem ile to wszystko kosztujeStandard smile nigdzie nie moge znalezc cennika xd

Wiadomość 3 z 3 (352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA