Dot.: brak kryształów po wykonaniu zadania dziennego z kontraktami

autor: gustawek83
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

brak kryształów po wykonaniu zadania dziennego z kontraktami

★ Novice

Już trzy razy z rzędu po wykonaniu dziennych zadań – zrób 2 kontrakty lub 2 kontrakty legendarne nie dostałem kryształów. W zakładce wykonane zadania widnieje informacja o zakończeniu – jako nagroda jest 5500 małych kryształów, te jednak się nie pojawiają na koncie do wydania. Ktoś miał podobną sytuację ?

Wiadomość 1 z 3 (1 410 wyświetleń)

Dot.: brak kryształów po wykonaniu zadania dziennego z kontraktami

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Podpisuje się pod sprawą - jestem świeżo po zrobieniu misji na kontrakty i też nie otrzymałem kryształów. Wcześniej zdarzyło mi się to raz ale pozaliczało kilka innych więc pomyślałem że źle policzyłem kryształy na zakup broni ale dzisiaj przed wylotem na kontrakty miałem ok 2700 a po powrocie niepełne 5000 więc coś tu nie gra. Za samą tą misję powinienem mieć 5500 i móc kupić sobie lepszą broń a tak latam sobie charytatywnie - jak tu być freelancerem?

 

Tak by dobić sytuację na angielskiej wersji strony problem pozostaje bez odpowiedzi od ponad miesiąca ;-(

Wiadomość 2 z 3 (1 350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak kryształów po wykonaniu zadania dziennego z kontraktami

★ Novice

Masz już wbity maksymalny lvl ? Bo ja z tym problemem spotkałem się na poziomach 23 do 27. Wczoraj zrobiłem ponownie kontrakty i też nie dostałem kryształów. Może są naliczane tylko dla tych co wbili maksa. Mi ich nie dodaje bez względu czy robię kontrakty zwykłe, czy też legendarne.  Lipa, bo to był by łatwy i szybki sposób na zdobycie legendarki. 

Wiadomość 3 z 3 (1 340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem