Re: Zwrot karty z szybkiej sprzedaży

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zwrot karty z szybkiej sprzedaży

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:Microsoft XBOX One
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox One S
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? MetalCamp665049
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Wyzwania budowania składu
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 17/04/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 10.15
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Kliknąć i potwierdzić szybką sprzedaż na karcie
Co się dzieje? Nie mogę odzyskac karty
Co powinno się stać? Karta powinna zostać mu oddana

Chce odzyskac karte która mój kolegami wysłał na szybką sprzedaż  lecz nie mam już dostępnych odzyskań,  karte mój kolega mi usunął mi dzisiaj mój nick w grze to MetalCamp665409. Z GORY DZIĘKUJĘ  ZA POMOC

Wiadomość 1 z 3 (179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zwrot karty z szybkiej sprzedaży

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @piotrekkacz 

 

Niezależnie kto sprzedał kartę, zasady jej odzyskania są te same dla wszsytkich właścicieli konta FUT. 

 

LIMITY ODZYSKIWANIA PO SZYBKIEJ SPRZEDAŻY

  • Domyślnie możesz cofnąć pięć szybkich sprzedaży na okres 31 dni. Liczbę pozostałych możliwości odzyskania szybko sprzedanych piłkarzy oraz czas do zresetowania tego limitu możesz sprawdzić w aplikacjach Web App lub Companion.
  • Jeśli w danym okresie nie wykorzystasz wszystkich pięciu możliwości odzyskania zawodnika, nie przejdą na kolejne 31 dni.
  • Nie mamy możliwości wyzerowania zegara ani dodania większej liczby prób odzyskania. Po wykorzystaniu wszystkich prób nasi doradcy nie będą mogli przywrócić kolejnego sprzedanego piłkarza.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (156 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zwrot karty z szybkiej sprzedaży

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @piotrekkacz 

 

Niezależnie kto sprzedał kartę, zasady jej odzyskania są te same dla wszsytkich właścicieli konta FUT. 

 

LIMITY ODZYSKIWANIA PO SZYBKIEJ SPRZEDAŻY

  • Domyślnie możesz cofnąć pięć szybkich sprzedaży na okres 31 dni. Liczbę pozostałych możliwości odzyskania szybko sprzedanych piłkarzy oraz czas do zresetowania tego limitu możesz sprawdzić w aplikacjach Web App lub Companion.
  • Jeśli w danym okresie nie wykorzystasz wszystkich pięciu możliwości odzyskania zawodnika, nie przejdą na kolejne 31 dni.
  • Nie mamy możliwości wyzerowania zegara ani dodania większej liczby prób odzyskania. Po wykorzystaniu wszystkich prób nasi doradcy nie będą mogli przywrócić kolejnego sprzedanego piłkarza.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (157 wyświetleń)

Re: Zwrot karty z szybkiej sprzedaży

Community Manager

Oznaczyłem odpowiedź  @EA_Kalina   jako rozwiązanie.

 

Daj nam znać w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań. 

 

Pozdrawiam,

EA_Pulsar

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 3 z 3 (118 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA