Znikające kule w Grobowcu na Zeffo

autor: SmoczaGran
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Znikające kule w Grobowcu na Zeffo

★★★ Newbie

Produkt: Star Wars Jedi: Fallen Order
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Star Wars Jedi: Upadły Zakon Platforma: PS4 Pro Miejsce: Grobowiec na Zeffo W zagadce z tymi 3 kulami, które musimy umieścić w odpowiednich wgłębieniach zniknęła mi 1 kula. Po dotarciu na plac na którym jest ta zagatka, zawalczyłem z Gigantem, który laserem przebił ścianę i zrucił na ziemię kulę wiszącą na wahadle, po którym skakaliśmy. kula była cały czas na ziemi, aż do momentu w którym zdobyłem umiejętność Siła Wiatru - czy jakoś tak. wróciłem na miejsce zagadki, by poustawiać kule, ale ta z wahadła która na ziemi leżała znikła. Jest jakiś sposób na naprawę tego buga? Nioe chce mi się od nowa gry zaczynać.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Gigant musi zrucić kulę na wahadle za pomocą lasera w momencie w którym nie mamy jeszcze umiejętnosci popychania kul za pomocom mocy.
Co się dzieje? Znika kula potrzebna do zadania.
Jakiego rezultatu oczekujesz? rozwiązania problemu.

W zagadce z tymi 3 kulami, które musimy umieścić w odpowiednich wgłębieniach zniknęła mi 1 kula.
Po dotarciu na plac na którym jest ta zagatka, zawalczyłem z Gigantem, który laserem przebił ścianę i zrucił na ziemię kulę wiszącą na wahadle, po którym skakaliśmy. kula była cały czas na ziemi, aż do momentu w którym zdobyłem umiejętność Siła Wiatru - czy jakoś tak. wróciłem na miejsce zagadki, by poustawiać kule, ale ta z wahadła która na ziemi leżała znikła. Jest jakiś sposób na naprawę tego buga?
Nioe chce mi się od nowa gry zaczynać.

Wiadomość 1 z 3 (697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Znikające kule w Grobowcu na Zeffo

Community Manager

Hej @SmoczaGran 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. Widziałem podobne na naszym angielskim forum Standard smile Znalazłem również obejście tego problemu, które znajdziesz w filmiku poniżej, daj mi znać czy udało Ci się rozwiązać tę zagadkę w ten sposób Standard smile

 

Spoiler

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (677 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Znikające kule w Grobowcu na Zeffo

Community Manager

Hej @SmoczaGran 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. Widziałem podobne na naszym angielskim forum Standard smile Znalazłem również obejście tego problemu, które znajdziesz w filmiku poniżej, daj mi znać czy udało Ci się rozwiązać tę zagadkę w ten sposób Standard smile

 

Spoiler
Wiadomość 2 z 3 (678 wyświetleń)

Dot.: Znikające kule w Grobowcu na Zeffo

★★★ Newbie

Wpadłem na to sam Standard smile
Męczyłem sie godzinę. Najpierw próbowałem prawą stroną, później środkiem, aż na końcu skorzystałem z rampy. Tak jak na filmie.
Tutaj widać,  że wystarczyło jedno pchniecie. U mnie musiałem kilka razy. Najpierw podbić w góre i zatrzymać. Podbiec pod kulę, podbić kolejny raz, zatrzymać i dopiero tzrecie podbicie wrzucało kule.

Wiadomość 3 z 3 (663 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem