Dot.: Zmulone mecze Rivals/Ligi weekendowej

autor: Sinniovsky
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zmulone mecze Rivals/Ligi weekendowej

★★★★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:Sony Playstation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? SlawekZ90
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 16-05-20 & 17-05-20 & 18-05-20
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Cały weekend
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sprawdzić czy aby na pewno prędkość używanych meczy jest taka jak powinna
Co się dzieje? Prawie każdy, mówię prawie, bo tylko w sobotę wieczorem o godzinie 20 do 23(w tym czasie bez problemu wygrałem 7 męczyć z rzędu) rozgrywałem mecze ligi weekendowej w standardowym tempie gry. Reszta czasu od piątku aż do dzisiaj (poniedziałek) rozgrywane mecze są jakieś zmulone, tak jak by stamina zawodników była ciągle na etapie 85 minuty. Zawodnicy z dużą zwinnoscią poruszają się jak np klasycznie środkowy obrońcy . No i to tempo meczu... W ostatnim tygodniu przed ligą weekendowa wszystko pracowało jak należy, a gdy tylko przyszedł weekend wszystko spowolnione, ruchy piłkarzy, podania mimo że używałem max siły to piłka się toczyła wolno. Na początku podejrzewałem że to ja wydziwiam, ale gdy napisałem do znajomych czy też mają takie wrażenie, to przyznali mi rację i masło tego co którzy standardowo osiągali 14-20 zwycięstw w lidze weekendowej to przez zmulone mecze LEDWO osiagnelismy 11 zwycięstw... Porażka.... Zrobicie coś z tym? Czy dalej mamy nam czajniki gotować na weekendzie?
Co powinno się stać? Płynność/szybkosc gry powinna być szybsza, płynniejsza

Aaa

Wiadomość 1 z 4 (255 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmulone mecze Rivals/Ligi weekendowej

★★★★ Novice
@SlaawekZ90 stary ale to nic nowego... servery ea to totalny * a jeśli skontaktujesz się z nimi to winę zwalają na twojego dostawce internetowego. Sam mam mecze w których jak kręce urodzinowym maximem to stary jego reakcje na piłke są takie szybkie że czasami sam nie nadążam za tym co robie a jest również mnóstwo meczy gdzie mam wrażenie jakbym grał srebrnymi kartami gdzie są mega wolni, podania to jest dramat coś w stylu jakbyś zebrał losowe osoby z podwórka żeby w piłe zagrać i nikt nic nie potrafi, wszystko zmulone ALE I TAK ZWALĄ WINE NA DOSTAWCE OD INTERNETU... ea ci tu nie pomoże. Ta gra już tak działa i tyle Standard smile)
Wiadomość 2 z 4 (243 wyświetleń)

Dot.: Zmulone mecze Rivals/Ligi weekendowej

★★★★ Novice
@Sinniovsky Dzięki za odpowiedź.
No właśnie tak to wszystko się odbywa, jakieś 2 tygodnie temu również tempo było takie że sam nie panowalem nad wszystkim i nie wiedziałem co się dzieje, aż teraz reakcja jest taka jak bym gral zawodnikami 3 ligi angielskiej.

EA!!!! czy wy nie możecie nam wydać normalnego komunikatu o co chodzi? Do kitu, zróbcie te serwery takie jak powinny być.
Dodam że Internet mam meeegaaa szybki.

Do kitu się to wszystko robi... Połowa sezonu za nami, dobre karty większość zdobyła i co?
Nie ma nawet przyjemności z grania tymi kartami, bo mimo potencjału jaki mają top grają potencjałem brązowych kart...

Wiadomość 3 z 4 (223 wyświetleń)

Dot.: Zmulone mecze Rivals/Ligi weekendowej

★★★★ Novice
@SlaawekZ90 Ale stary to nie trwa od 2 tygodni tylko od początku fify. Gram w te gre od premiery... z samego rana poleciałem do rtv kupiłem fife i zajawiony grałem. Delaye zacząłem odczuwać dopiero po jakimś czasie jak się wgrałem w gre i zauważyłem że każdy mecz ma inne tempo ale nie ze względu na moją gre ale ze względu na servery. Uważam to ogólnie za chore bo gram codziennie mimo tego że nienawidze tej gry ale jednocześnie uwielbiam ale powód jest jeden : EA nie ma konkurencji, moim marzeniem jest żeby kiedyś weszła jakaś lepsza piłkowa gra niż fifa albo chociaż coś co mogło by im zagrozić bo EA czuje sie poprostu bezpiecznie.... Mimo tego co robią a właściwie nic nie robią oprócz wprowadzania nowych kart i poprawek do jakiejś kariery i volty w którą nie gra większość nabywców fify to jeżeli chodzi o servery to naprawdę nie ma zmian. Co zrobili w przeciągu tej fify? Poprawili jakiś drybling który jest nie odczuwalny? Zagęszczanie skrzydła? Hahaha to jest śmiech Standard smile)
Wiadomość 4 z 4 (213 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA