Dot.: Złoty zawodnik zamiast Toty

autor: Danielos1410
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Złota karta w paczce zamiast TOTY

★★★ Novice

To samo. Mam nadzieję, że do wymiany będzie dorzucona jeszcze jakaś rekompensata. Paczka obrońców czy coś tego typu 

Wiadomość 21 z 27 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Złoty zawodnik zamiast Toty

★★★ Newbie

ja dostalem zlotego courtuois juz kiedy jak byli obroncy i nadal nie widze toty mam tez hollanda erlinga kiedy oni to naprawia czemu kurde kazdy tarfia toty a ja albo zlote karty albo zmistrzostw swiata ludzie tyle lat jest fifa czemu takie rzeczy sie dzieja zabrac tak ale oddac to juuz nie

Wiadomość 22 z 27 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Złoty zawodnik zamiast Toty

★★★ Novice

Bardzo długo to trwa...ceny spadają:/ jestem już stratny bardzo dużo coinsów. Jak długo to jeszcze będzie trwało?

Wiadomość 23 z 27 (274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Złoty zawodnik zamiast Toty

★★★ Novice

Halo! Jak długo to potrwa cena spadła już 300k!!!!! Domagam się, aby do wymiany karty były coinsy/fifa pointsy w ostateczności paczki o tej wartości!!!

Wiadomość 24 z 27 (243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Złoty zawodnik zamiast Toty

★★★ Novice

Hmm czy wymiana już nastąpiła? Może tylko u mnie jeszcze nie było wymiany nikt nic nie piszę? Proszę o informację czy wymiana już nastąpiła. Bo u mnie dalej widnieje złota karta 

Wiadomość 25 z 27 (200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Złota karta w paczce zamiast TOTY

Community Manager

Hej wszystkim, 

 

Opisany przez Was problem został rozwiązany. Gracze których ten problem dotknął otrzymali odpowiednią wiadomość w grze. 

 

Dziękujemy za Waszą cierpliwość w czasie kiedy problem był rozwiązywany. 

 

https://twitter.com/EAFIFADirect/status/1620402334793613315?s=20&t=yEjVR2J3zGDVMSxtY1rI3g

Wiadomość 26 z 27 (187 wyświetleń)

Dot.: Złota karta w paczce zamiast TOTY

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@EA_KubaWitam również otrzymałem złotą wymienną kartę Leo Messiego podczas eventu jednak na supporcie napisali mi jedynie że kartę sprzedałem i urwali temat
FUT ogrywam dopiero chwilę nie miałem pojęcia że jest to błąd i kartę należy trzymać ale mam rozumieć że mi już rekompensata nie przysługuje trochę żałosne ze strony EA tak traktować nowych graczy

Wiadomość 27 z 27 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA