Złe paczki w division rivals

autor: Janusz1916
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Złe paczki w division rivals

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 23.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 9:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wybierając nagrody za division rivals
Co się dzieje? Dostałem mniejsze nagrody niż powinienem mieć
Co powinno się stać? Powinienem dostać właściwe mojej randze nagrody

Miałem 2 rangę w 2 dywizji division rivals i zamiast otrzymać niewymienne 6 paczek otrzymałem 4. 2 rzadkich zlotych zawodników i 2 złotyvh rzadkich kart. Nie są to też nagrody za niższą range także nie jest to spowodowane tym że spadłem.

Wiadomość 1 z 4 (474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Złe paczki w division rivals

Community Manager

Hej @Janusz1916 

 

Otrzymane przez Ciebie nagrody zdają się odpowiadać tym za uplasowanie się w randze 3, trzeciej ligi. Więcej informacji na temat Division Rivals znajdziesz tutaj

 

Spoiler

"(...)

W jaki sposób wynik tygodniowy wpływa na moją rangę w lidze?

W każdej randze może być tylko określony procent wszystkich graczy uczestniczących w danym tygodniu w rozgrywkach Division Rivals.

Aby osiągnąć najwyższą, musisz zdobyć więcej tygodniowych punktów niż większość graczy w Twojej lidze. Procentowy podział graczy na rangi będzie widoczny w grze.

 

Czy to znaczy, że mogę osiągnąć inną rangę, nawet jeśli nic nie zrobię w grze?

Zgadza się. Jeśli rozegrasz kilka meczów Division Rivals na początku tygodnia i zdobędziesz wiele punktów do rankingu tygodniowego, początkowo możesz się znaleźć w najwyższej randze. Ale jeśli nie będziesz już w tym tygodniu grać kolejnych meczów, inni gracze mogą zdobyć więcej punktów i wyprzedzić Cię w rankingu, w wyniku czego możesz spaść do niższej rangi.

Z drugiej strony jeśli inni gracze uzbierają mniej punktów od Ciebie, możesz wręcz awansować do wyższej rangi (chyba że jesteś już w najwyższej możliwej).
(...)"

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (458 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Złe paczki w division rivals

★★★★★ Apprentice

Z doświadczenia wiem że warto odczekać 24h .

Wiadomość 2 z 4 (462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Złe paczki w division rivals

Community Manager

Hej @Janusz1916 

 

Otrzymane przez Ciebie nagrody zdają się odpowiadać tym za uplasowanie się w randze 3, trzeciej ligi. Więcej informacji na temat Division Rivals znajdziesz tutaj

 

Spoiler

"(...)

W jaki sposób wynik tygodniowy wpływa na moją rangę w lidze?

W każdej randze może być tylko określony procent wszystkich graczy uczestniczących w danym tygodniu w rozgrywkach Division Rivals.

Aby osiągnąć najwyższą, musisz zdobyć więcej tygodniowych punktów niż większość graczy w Twojej lidze. Procentowy podział graczy na rangi będzie widoczny w grze.

 

Czy to znaczy, że mogę osiągnąć inną rangę, nawet jeśli nic nie zrobię w grze?

Zgadza się. Jeśli rozegrasz kilka meczów Division Rivals na początku tygodnia i zdobędziesz wiele punktów do rankingu tygodniowego, początkowo możesz się znaleźć w najwyższej randze. Ale jeśli nie będziesz już w tym tygodniu grać kolejnych meczów, inni gracze mogą zdobyć więcej punktów i wyprzedzić Cię w rankingu, w wyniku czego możesz spaść do niższej rangi.

Z drugiej strony jeśli inni gracze uzbierają mniej punktów od Ciebie, możesz wręcz awansować do wyższej rangi (chyba że jesteś już w najwyższej możliwej).
(...)"

 

Wiadomość 3 z 4 (459 wyświetleń)

Dot.: Złe paczki w division rivals

★★★ Newbie

Tylko że ja jestem i wcxoraj na pewno byłem w 2 dywizji i w 2 randze :/ 

Wiadomość 4 z 4 (450 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA