Zawieszanie się ekranu śmierci gdy ktoś coś na mnie wybuduje gdy umieram

autor: FeelTh3Pow3r
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zawieszanie się ekranu śmierci gdy ktoś coś na mnie wybuduje gdy umieram

★★★ Apprentice

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD nVidia Geforce GTX 960 4GB GDDR5 Gigabyte
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8 GB DDR3
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? null
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Nie można się zrespić gdy ktoś na mnie coś wybuduje
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Gdy ktoś umiera, wybudować na nim coś to będzie zablokowany, i nie będzie mógł się zrespić
Co się dzieje? Zawieszanie się umarłej postaci gdy podczas śmierci ktoś na niej coś wybuduje nie można się zrespić... gra działa ale nie ma menu wyboru respawnu
Co powinno się stać? Po śmierci powinien się pokazać interfejs wyboru respawnu

Dlaczego DICE tyle robiąc Battlefield V nie naprawili jeszcze tego buga że jak ktoś umiera i ktoś na nim coś wybuduje to nie można się zrespić bo się zawiesza ekran śmierci i gra blokuje przejście do interfejsu z wyborem respawnu?

Tyle czasu gra jest naprawiana a nawet tego nie potrafią naprawić...

Druga sprawa to przeglądarka serwerów od aktualizacji najnowszej często dostaję fake informacje jaka aktualnie mapa jest rozgrywana i np. Podziemne metro jest pokazane na przeglądarce serwerów a gra mi włącza mapę na serwerze inną niż była pokazana na przeglądarce serwerów pfff...

Wiadomość 1 z 1 (572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem