Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

autor: TheEternalRuler
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Trening piłkarza.
Co się dzieje? Nie wzrasta ocena piłkarza po treningu.
Co powinno się stać? Ocena oglna powinna wzrastać.

Po treningu piłkarz, gdy ten ma przykładowo ma ocenę 85 i ona wzrasta po udanym treningu do 86 po powrocie do ekranu głównego kariery wraca ona do 85. Dzieje się tak w przypadku wszystkich piłkarzy sprawdzane na wielu zapisach stanu gry w różnych karierach i jak i na Nowej Karierze.

Wiadomość 1 z 21 (2 505 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★★★ Newbie

No właśnie najgorsze jest to że zepsułes swoją ulubioną karierę bo nie zwracałem na to uwagi dopiero pod koniec sezonu zobaczyłem że moi zawodnicy się nie rozwijają 

Wiadomość 2 z 21 (2 450 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★ Newbie

U mnie na ps4 ten sam problem.

Wiadomość 3 z 21 (2 389 wyświetleń)

Re: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★ Apprentice

https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/Player-career-mode-1-in-overall/td-p/7233219/page/5

 

Już dość mocny dym na angielskiej wersji strony. Może coś się ruszy, ale ogólnie to jakaś kpina z ludzi.

Wiadomość 4 z 21 (2 365 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★ Apprentice

Dajcie spokój. Dopiero się zorientowałem a ostatnio sporo grałem i pare miesięcy przeleciało bez progresu. Wszystkie mecze grane bez symulacji, wszystkie treningi złote rozegranie ręcznie i zawsze wszyscy na A. Straciłem po 2 punkty overalla na piłkarzach 92-93 minimum. 

 

Myślę jednak, że EA może to naprawić. Otóż widze, że statystyki normalnie rosną tylko overall się nie zmienia. Po prostu wystarczy jakiś algorytm co ponownie przeliczy overall na podstawie statystyk które rosły w istniejących karierach. Tylko ciekawe czy będzie im się chciało czy będzie coś na zasadzie: jesteśmy super już naprawiliśmy, a tym co sie popsuło to grajcie sobie od nowa Tongue out

Wiadomość 5 z 21 (2 353 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★ Novice

Mam dokładnie tak samo. Wydaje mi się, że przed aktualizacją wszystko dobrze śmigało. Ogólnie z tą fifą mam różne problemy. Pierwsza fifa po której odpaleniu gry nie działa tak jak trzeba. Ostatnio musiałem usunąć cały profil, żeby pozbyć się pewnego błędu...

Wiadomość 6 z 21 (2 315 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★ Novice

U mnie także ten sam problem na PC, tryb kariery trening piłkarzy czy to normalny czy symulacja overall nie wzrasta. Kiedy aktualizacja gdzie zostanie naprawiony ten błąd?

Wiadomość 7 z 21 (2 270 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★★★ Novice

Dużo osób ma ten problem po ostatniej aktualizacji.. Zgłaszajcie to bezpośrednio do EA pod linkiem https://help.ea.com/pl wybierz "skontaktuj się z nami" > wskaż grę i platformę, po czym wybierz kategorię "Zgłoś błąd" i opiszcie ten problem każdy po swojemu. Ile można czekać na naprawę takiego błędu, który zniechęca do gry...

Wiadomość 8 z 21 (2 255 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★★★ Novice

Jest nowa aktualizacja i.. i EA ma to w d*pie, nic nie zrobili oprócz futa.. kpina z graczy, ostatni raz kupiłem tą gre..

Wiadomość 9 z 21 (2 121 wyświetleń)

Dot.: Zastopowany rozwój piłkarzy po wczorajszej aktualizacji

★★★ Novice

To jest cyrk na kółkach. Znów mam kolejne błędy. Założyłem nowy temat...

Wiadomość 10 z 21 (2 103 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA