Zacinanie się dźwięku w grze

autor: MrKafizax
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zacinanie się dźwięku w grze

★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Geforce GTX 1060 6 GB TI
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? Przełamanie
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 28.04.2019 do teraz
Opisz pokrótce napotkany błąd: Witam, podczas gry wieloosobowej po jakimś czasie dźwięk w grze się zacina, tłumi bardzo, tylko słyszę głosy graczy oraz postaci co biegają co krzyczą o pomoc itp.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem czy ja tak mam tylko, ale jak wyżej napisałem po jakimś czasie po paru minutach tak mi się dzieję, tylko na multi, grałem kampanię i tam wszystko było dobrze
Co się dzieje? Podczas gry wieloosobowej po jakimś czasie, dokładnie po paru minutach dźwięk w grze się zacina, tłumi bardzo, tylko słyszę głosy graczy oraz postaci co biegają co krzyczą o pomoc itp.
Co powinno się stać? No powinniście naprawić błąd, nie wiem przez co to, ale na głośnikach tak mam i na słuchawkach i tylko w tej grze

Witam, na multiplayer po paru minutach gry zacina mi się dźwięk w grze, wszystko jest stłumione i słabo słychać oprócz dźwięków graczy oraz postaci co biegają co np krzyczą o pomoc. Na początku jak kupiłem grę było wszystko ok, ale teraz od 28 kwietnia tak mam, tylko na mutli, na kampanii tak nie miałem

Wiadomość 1 z 3 (1 349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zacinanie się dźwięku w grze

★★★★★ Guide

Czy wykonałeś napraw grę w origin? Jeśli nie, to naciśnij prawy przycisk na okładkę gry i wybierz napraw - będziesz musiał chwilę poczekać aż zostaną zweryfikowane pliki gry.

Ewentualnie zobacz w grze w ustawieniach audio Voip czy nie masz zaznaczonego przytlumiania dźwięków jak ktoś używa wbudowanego komunikatora. Jesli jest włączone to wyłącz.

Jeśli dwa sposoby wyżej nie pomogą warto przeinstalowac sterowniki dźwięku i zobaczyc czy są odpowiednio skonfigurowane, wyłączyć także w opcjach dźwięku zciszanie dźwięku gdy uzywa się np aplikacji teamspeak.

Podobny problem wystąpił u mnie w BFv i Battlefront 2 i mi pomogło przeinstalowanie sterowników dźwięku.

Wiadomość 2 z 3 (1 323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zacinanie się dźwięku w grze

★★ Novice
Po zainstalowaniu nowszych sterowników do płyty głównej i zagraniu dwóch meczy jest ok, gdy będą problemy to wspomnę
Wiadomość 3 z 3 (1 316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem