Dot.: Zablokowany nieśmiertelnik

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zablokowany nieśmiertelnik

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1050
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
W jakiej części gry pojawia się problem? Menu gry
W którym menu gry byłeś/byłaś kiedy pojawił się problem? Profil, odznaczenia, nieśmiertelniki, tryby gry
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Zablokowany nieśmiertelnik Szturm - Weteran
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem, przypuszczam, że nie jest to już możliwe
Co się dzieje? Nieśmiertelnik Szturm - Weteran jest zablokowany, mimo że spełniłem wymagania, tzn. wygrałem 10 rund szturmu
Co powinno się stać? Nieśmiertelnik powinien być dostępny/odblokowany

Kiedy pojawiła się nowa operacja Bitwa pod Hannut, w trakcie jednego dnia grało się w trybie szturmu, ale szturm jako oddzielny tryb gry z oddzielnymi serwerami nie był jeszcze dostępny. Mimo to zwycięstwa podczas tego dnia były naliczane i w zakładce "nieśmiertelniki" -> "tryby gry" można było sprawdzić ile rund musimy jeszcze wygrać żeby otrzymać pierwszy z trzech nieśmiertelników (Szturm - Weteran). Tryb "Szturm" został dodany wraz z kolejnym tygodniem Teatrów, ale mi udało się zdobyć 10 zwycięstw wcześniej grając we wcześniej wspomnianą operację. Teraz nieśmiertelnik jest zablokowany, tzn. nie mogę go założyć, mimo że spełniłem wymagania, pasek postępu jest zapełniony i to kółeczko w prawym górnym rogu również.

Wiadomość 1 z 2 (726 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zablokowany nieśmiertelnik

Community Manager

Hej @Hexatechie_69

 

Otrzymujemy podobne zgłoszenia od innych użytkowników. Informacja na ten temat została przekazana do DICE :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (713 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zablokowany nieśmiertelnik

Community Manager

Hej @Hexatechie_69

 

Otrzymujemy podobne zgłoszenia od innych użytkowników. Informacja na ten temat została przekazana do DICE :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (714 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem