Dot.: ZRESETOWANIE KONTA

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ZRESETOWANIE KONTA

★ Novice

Witam bo jakoś rok temu przestałem grać w Apexaprzez ten błąd a konto mam prawie od samego początku no i problem jest taki, że moje konto jakby zostało zresetowane brak skinów do broni i postaci. Teraz opisze ten błąd około rok temu grałem normalnie w Apexa i przestałem na miesiąc no i po miesiącu przerwy pobrałem Apexa na steam bo tam grałem i wyskoczyło mi okienko EA żeby stworzyć albo powiązać konto steam z origin zrobiłem to i po ponownym wejściu do gry nie miałem nic oprócz kryształów czy jak to sie nazywa .

 

dam screen w załączniku, że mam ponad 100h a raczej na ponad 100h ma sie chociaż 1 skina a nie powiem, że wydałem trochę pieniędzy na tą grę i chciałbym odzyskać konto proszę o odpowiedź bardzo mi zależy

Wiadomość 1 z 2 (2 509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ZRESETOWANIE KONTA

Community Manager

Hej @2222222002222222 

 

Jeśli Twoje konta Steam i EA zostały powiązane ze sobą, to po powrocie do gry progres powinien zostać takim jakiego go zostawiłeś. Zresetowanie statystyk może mieć miejsce tylko w przypadku odłączenia konta EA od konta Steam (co najprawdopodobniej się stało z racji tego, że zostałeś poproszony o ponowne powiązanie konta). 

 

Aby sprawdzić co się stało najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (2 448 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ZRESETOWANIE KONTA

Community Manager

Hej @2222222002222222 

 

Jeśli Twoje konta Steam i EA zostały powiązane ze sobą, to po powrocie do gry progres powinien zostać takim jakiego go zostawiłeś. Zresetowanie statystyk może mieć miejsce tylko w przypadku odłączenia konta EA od konta Steam (co najprawdopodobniej się stało z racji tego, że zostałeś poproszony o ponowne powiązanie konta). 

 

Aby sprawdzić co się stało najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Wiadomość 2 z 2 (2 449 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem