Dot.: ŻAL ŻENADA W TURNIEJU ELIMINACYJNYM

autor: piotrdwor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

ŻAL ŻENADA W TURNIEJU ELIMINACYJNYM

★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 23.05.2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 10-12
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Finał w turnieju do Ligi Weekendowej!
Co się dzieje? Pierwsze trzy mecze , bez zarzutu, wyniki wysokie jak to bywa . Praktycznie w tych 3 meczach strzeliłem około 20 bramek i przyszedł czas na finał w którym przegrałem 6-1 bo nagle moim zawodnikom spadła ocena ogólna do 1 , nie umieli podawać, bronić o strzałach już nawet nie chce pisać... nie czułem się słabszy w tym meczu . Dziwnym trafem nagle żaden mój zawodnik nie umie strzelać, a u niego każdy strzał kończy się bramką. To jest śmiech, ewidentnie było widać że coś w tym meczu jest nie tak. TO JEST NIENORMALNE! Człowiek inwestuje w tą grę , pieniądze, swój czas już nie mówię o tych nerwach. Rozumiem jeszcze jakby to było w pierwszych meczach, ale nie w finale!!! Widzę takie coś to się rzygać chce... Nie da się grać jak nagle zawodnicy biegają jak by mieli kamień przymocowany do pleców, gdzie na 50 podań dojdzie 10 + obrońcy potykający się o siebie, strzały na aut ... masakra... To już nawet śmieszne nie jest. Mam dość tych skryptów czy czego innego w tej grze... a w odpowiedzi od EA usłyszałem ,,Zdecydowana większość tego, o czym piszesz są to zagadnienia, którymi możesz się podzielić na oficjalnym polskim forum tej gry" BARDZO MI TO POMOGŁO DZIĘKUJE BARDZO!! Sprawdziłem również czy jednak się kwalifikuje to naturalnie nie..
Co powinno się stać? Dać przepustke do FUT CHAMPIONS, albo być w końcu uczciwym w stosunku do graczy!

ILE TAK MOŻNA?!

Wiadomość 1 z 4 (202 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ŻAL ŻENADA W TURNIEJU ELIMINACYJNYM

★★★ Apprentice
Przykre to jest co piszesz ,tylko dziwie sie Tobie ze tak dlugo grasz w ta nie uczciwa gre jak ono sie zwie "fifa 18".pozdrawiam .Szkoda nerw i czasu na pisanie do "ea sport".oni twierdza ze jest wszystko z tym no "fifa "OK. Pozdrawiam
Wiadomość 2 z 4 (196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ŻAL ŻENADA W TURNIEJU ELIMINACYJNYM

★ Novice

Do PESA nie moge jakoś się przekonać, gram w Fife od 2005 roku ale to co dzieje się w tej odsłonie to przerasta pewnie nie jednego gracza... teraz gównie gram z kumplami przy piwku w weekend , bo nawet nie bardzo jest chęć wchodzenia w FUTa. No widać żę dla EA nie jest ważne żeby gracz był chociaż raz na jakiś czas zadowolony

Wiadomość 3 z 4 (190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ŻAL ŻENADA W TURNIEJU ELIMINACYJNYM

★ Novice
I to * chce byc e sportem. Banda eaowych baranow. Polecam ci nagrywac rozgrywke. Ja tak robie i szykuje na tych tepakow kanal i blog anty EAsports . powinnimsmy im wszyscy umilic gre tak Jak oni nam. Powstala juz ksiazka "wirtualny spisek" Polecam
Wiadomość 4 z 4 (181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA