W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 19/07/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 13:30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Grać. Prędzej, czy później (ze znacznym wskazaniem na pierwszą opcję) zawodnicy pokażą "realizm" tej gry. Mogę wysłać filmik.
Co się dzieje? wygrywam 2-0, kontroluję grę. W końcu przychodzi 60 minuta i typowa odbijanaka - mój zawodnik wybija, piłka odbija się od pięty i podeszwy jego kolegi i idealnie wpada pod nogi Messiego, który prawą stopą pokonuje totsa Llorisa. Następnie w 79 minucie przeciwnik gra prostopadłą, górną piłkę na 15 metr. Ścigają się do niej TOTY Dani Alves (mój) i IF SUAREZ. Brazylijczyk wyprzedza Urugwajczyka składa się do podania piłki głową do bramkarza, ale nagle "przypomina sobie, że zostawił włączony piekarnik" i rezygnuje z zagrania. Do piłki dopada Luis i zakończenie wszyscy znamy. Warto dodać, że po tej bramce pierwszy raz przeprosił mnie Polak. Kolejną bramkę rywal strzelił już zasłużenie i przeszedł do kolejnej rundy draftu.
Co powinno się stać? Powinienem wygrać 2-1, a nie przegrać 2-3

Na koniec dodam tylko, że najlepszą kartą z paczek po tym drafcie był Quagliarella 79 ovr chodzący na rynku po około 800 coinsów. Proszę o rekompensatę i szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager (retired)

Witaj @ganciak

Rozumiem, że opisana przez Ciebie sytuacja może wydawać się kuriozalna i w Twoim mniemaniu (oraz Twojego rywala) nie oddaje realizmu prawdziwego meczu piłki nożnej, jednak z pewnością nie możemy uznać jej jako błędu w grze, dlatego nie możemy udzielić Ci żadnej rekompensaty Frown Mam tylko nadzieję, że w przyszłości takie zdarzenia nie będą już występować podczas Twojej rozgrywki, jednak tak jak w prawdziwym życiu niczego nie można być pewnym.

Natomiast jeśli chodzi o nagrody z paczek, FIFA wielokrotnie powtarzała, że są one losowe.