Utrata monet i licytowanych zawodników

autor: Kubon2000
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wystawiony gracz na rynku zniknął

★★ Novice

Witam około 21:45 wystawiłem na rynku Witsela z cena 50/59 k. Karta zniknęła, nie mam jej ani coinsow, proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 7 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Utrata monet i licytowanych zawodników

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 20
Platforma:Sony Playstation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? G
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 26.09.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 21:21
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia
Co się dzieje? Gdy licytuję zawodników, to piłkarze nie pojawiają się na liście licytowanych piłkarzy , a monety nie wracają na konto.
Co powinno się stać? Zwrot monet

Nic

Wiadomość 2 z 7 (362 wyświetleń)

Dot.: Wystawiony gracz na rynku zniknął

★★★★ Novice
@Ferdmeister69 Nie jestem pewien na 100% ale chyba jest coś nie tak z serwerami, bo ja wystawiłem na transfer zawodnikow, sprzedali sie, a caly czas wisza i info "przetwarzania" :/
Wiadomość 3 z 7 (395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wystawiony gracz na rynku zniknął

★★ Novice

Problem w tym ze ja go nigdzie nie mam, na liście transferowej ani w klubie, rozpłynął się.. jest jakakolwiek szansa żebym go odzyskał ?

Wiadomość 4 z 7 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wystawiony gracz na rynku zniknął

★★★ Newbie

Wydaje mi sie ze tak, miałem ten sam problem że nie widziałem swojej karty ale wystawiłem inną i teraz jak wchodze na liste transferową to mi go pokazuje. Powinni to naprawic ale narazie trzeba czekac.

Wiadomość 5 z 7 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wystawiony gracz na rynku zniknął

★★ Novice

Nic nie pomogło ale wiedzę na angielskim forum ze wszyscy maja taki problem, wiec pozostaje czekać i mieć nadzieje ze EA tego nie oleje i zwrócić karty..

Wiadomość 6 z 7 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wystawiony gracz na rynku zniknął

[ Edytowane ]
Community Manager

@Ferdmeister69 @jafa8 @erepeka 

 

W niektórych przypadkach zdarza się, że aby karty powróciły z rynku do klubu, należy odczekać kilka godzin (maksymalnie 72 godziny). Sprawdźcie informacje w tym artykule

 

 

Spoiler

Opóźnienia na rynku transferowym i zablokowane karty

Jeśli nie możesz znaleźć swoich kart FUT na liście transferowej lub na liście obserwowanych, może występować opóźnienie w aktualizacji rynku. Czasem trzeba odczekać do 72 godzin, aby karty powróciły z rynku do klubu.

Kiedy po zakupie lub sprzedaży piłkarza na rynku transferowym karta nie chce zmienić stanu, zazwyczaj również wystarczy odczekać maksymalnie 72 godziny. Po upływie tego czasu zajrzyj ponownie na listę transferową lub listę obserwowanych. Aktualizacja stanu karty powinna już dobiec końca.

Jeśli po upływie 72 godzin nadal nie otrzymasz kupionej karty, spróbujemy ponownie ją dodać do Twojego konta. Jeśli karta dalej będzie zablokowana na rynku transferowym, możesz otrzymać jej kopię. Nie spowoduje to odblokowania piłkarza na rynku, ale pozwoli go dodać do drużyny lub wykorzystać w wyzwaniu budowania składu.

 

Jeśli po upływie tego czasu nie możecie nadal zlokalizować swoich zawodników - skontaktujcie się z nami bezpośrednio


@Kubon2000 połączyłem Twoje zgłoszenie z innym gdzie udzieliłem odpowiedzi na podobne pytanie 

Wiadomość 7 z 7 (333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA