Wyślij do klubu - błędna informacja

autor: michalmejdej
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyślij do klubu - błędna informacja

★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 03.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 12:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Naprawić prawidłowe wyświetlanie informacji o posiadaniu zawodnika w klubie.
Co się dzieje? W Ultimate Team liście transferowej wyświetlana jest błędna informacja o wysłaniu zawodnika do klubu. Po naciśnięciu przycisku występuje błąd z informacją, że zawodnik jest już w klubie. Problem dotyczy PS4 oraz aplikacji Companion oraz strony www.
Co powinno się stać? Powinna być prawidłowo wyświetlana informacja, zastąp zawodnika z klubu.

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 3.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 12:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Naprawić prawidłowe wyświetlanie informacji o posiadaniu zawodnika w klubie.
Co się dzieje? W Ultimate Team liście transferowej wyświetlana jest błędna informacja o wysłaniu zawodnika do klubu. Po naciśnięciu przycisku występuje błąd z informacją, że zawodnik jest już w klubie. Problem dotyczy PS4 oraz aplikacji Companion oraz strony www.
Co powinno się stać? Powinna być prawidłowo wyświetlana informacja, zastąp zawodnika z klubu.

Wiadomość 1 z 3 (887 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyślij do klubu - błędna informacja

Community Manager

Hej @michalmejdej 

 

Wybacz późną odpowiedź. Czy wspomniany przez Ciebie komunikat nadal się pojawia?

Wiadomość 2 z 3 (351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyślij do klubu - błędna informacja

★★★ Guide

Ja mam to samo od 2 miesięcy ... pisałem już na tym forum i nie uzyskałem odpowiedzi ... cały czas z listy transferowej jak chce zawodnika przy którym jest aktywne WYŚLIJ DO KLUBU pojawia się komunikat że taki zawodnik już w klubie jest ... w poprzednich fifach nie miałem takiego problemu więc to lokalnie dotyka pewnie kilku graczy i padło akurat na nas ... inni nie maja tego problemu :-) Czekam na fife 20 i mam nadzieje ze ten problem mnie ominie :-)

Wiadomość 3 z 3 (228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA