Wyrzucilo mnie z gry i dostalem kare

autor: tax1221
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucilo mnie z gry i dostalem kare

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? PSN - Tr4x_PL/Tax1221
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Roznie.
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Podczas biegu...
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Tak
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Duzo, bardzo duzo, moze nawet i 50
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Juz poraz kolejny, w trakcie zwyklej gry, a dokladnie biegu lub wyboru postaci wyrzuca mnie z gry a jak znowu sie lacze to dostaje kare i -PR, to juz nie pierwszy raz kiedy tak mialem, mecz Wraith w ktorym mialem juz nabite ponad 100PR i nagle mnie wyrzucilo z powodu rozlaczenia z serwerem, a polaczenie internetowe mialem bo odrazu po tym dolaczylem i jak zawsze leciala mi muzyka w tle ktora nawet przez chwile sie nie zaciela. Dzisiaj chcialem zagrac mecz Crypto, wybralem postac poczekalem chwile i odrazu mnie wyrzucilo, i znowu kara na 10minut i -PR. Wattson tez gralem i mialem doslownie to samo (przypadek wraith).
Co powinno się stać? Nie wyrzucic mnie z gry
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojecia

Musialem cos tu wpisac ;/

Wiadomość 1 z 1 (804 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem