Dot.: Wyrzucanie z serwera przy Squad Battles i FUT Draft Offline

autor: hapagienek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucanie z serwera przy Squad Battles i FUT Draft Offline

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Squad Battles
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 27/10/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 14:20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? z uwagi na wyrzucenie trzykrotne z jednego turnieju squad battles straciłem możliwość uzyskania dobrego wyniku więc w formie rekompensaty proszę o przyznanie odpowiedniej ilości paczek wg. uznania
Co się dzieje? od pewnego czasu (ok. tygodnia) jak gram w squad battles, wywala mnie z meczu i rozłącza z serwerami na czym tracę punkty bo jest przyznawany wynik 0:3 na moją niekorzyść nawet jak wygrywałem w meczu. Rozłączanie na pewno nie jest z mojej winy bo mam konsolę podłączoną do rutera po kablu i cały czas internet mam, co więcej sprawdziłem też na innym mieszkaniu i tam problem również występował. Wczoraj wyrzuciło mnie nawet z trybu fut draft gdzie straciłem żeton i w tej sprawie już do was pisałem za co mi przyznano rację. nr sprawy fut draft #34824037, . W ogólnym rozrachunku wyrzuciło mnie w przeciągu ostatniego tygodnia 3 razy. Nie wiem czy to wina przeciążonych serwerów czy ich jakości ale coś trzeba z tym zrobić. Wyrzucenie z squad battles to mniejszy problem ale przy wyrzuceniu w drafcie przy pierwszej rundzie tracimy 15k coinsów co jest słabe. Nie przypominam sobie takich problemów z Fifą 17.
Co powinno się stać? nie wyrzucać z serwerów, a nawet jeśli tak się stanie z winy serwerów to bez walkowera

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Squad Battles
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 27-10-2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 14:20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? z uwagi na wyrzucenie trzykrotne z jednego turnieju squad battles straciłem możliwość uzyskania dobrego wyniku więc w formie rekompensaty proszę o przyznanie odpowiedniej ilości paczek wg. uznania.
Co się dzieje? od pewnego czasu (ok. tygodnia) jak gram w squad battles, wywala mnie z meczu i rozłącza z serwerami na czym tracę punkty bo jest przyznawany wynik 0:3 na moją niekorzyść nawet jak wygrywałem w meczu. Rozłączanie na pewno nie jest z mojej winy bo mam konsolę podłączoną do rutera po kablu i cały czas internet mam, co więcej sprawdziłem też na innym mieszkaniu i tam problem również występował. Wczoraj wyrzuciło mnie nawet z trybu fut draft gdzie straciłem żeton i w tej sprawie już do was pisałem za co mi przyznano rację. nr sprawy fut draft #34824037, . W ogólnym rozrachunku wyrzuciło mnie w przeciągu ostatniego tygodnia 3 razy. Nie wiem czy to wina przeciążonych serwerów czy ich jakości ale coś trzeba z tym zrobić. Wyrzucenie z squad battles to mniejszy problem ale przy wyrzuceniu w drafcie przy pierwszej rundzie tracimy 15k coinsów co jest słabe. Nie przypominam sobie takich problemów z Fifą 17.
Co powinno się stać? nie wyrzucać z serwerów, a nawet jeśli tak się stanie z winy serwerów to bez walkowera

Wiadomość 1 z 5 (1 224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucanie z serwera przy Squad Battles i FUT Draft Offline

★★ Novice

mialem podobny problem na szczescie jednorazowo ale takze mecz wygrywalem a w 60 minucie mnie wyrzucilo i mecz 0:3 a wygrywalem 3:0 mam nadzieje ze cos z tym zrobia aby na klonsolach sie to nie zdarzalo ani jak w moim przypadku na PC

Wiadomość 2 z 5 (1 207 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z serwera przy Squad Battles i FUT Draft Offline

★ Novice

Witam,

Nadszedł juz czas wylac negatywne emocje na tym forum, bo mam juz po prostu dosyc. Wygrywam po ciezkiej batalii 4:2 w squad battles na legendarnym, koniec meczu, klikam przycisk podania i oczywiscie problem z przetworzeniem żadania i wyrzuca z FUTA, po czym wchodze ponownie i 0-3 w pizd* + 0 pkts.  Dzieje mi sie tak co 3-4 mecz i to jest kur gra za 200zł ? Macie szczescie , ze nie moge jej zwrocic, bo juz dawno bym to zrobil .

 

NIECH KTOS W KONCU SIE TYM ZAJMIE, SPRAWE ZGLASZAM do technicznych.

 

nick: stock_prestige

Wiadomość 3 z 5 (1 180 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z serwera przy Squad Battles i FUT Draft Offline

★ Novice

Dnia 14 2017 r odebrałem należne mi nagrody około 2 Dnia 14.11.2017 r o 2 nocy czasu polskiego-za postępy w grach Ultimate Team-gra SQUAD BATTLES-mam 66 lat i otrzymałem złoto 1- zdobyłem 34700 pkt-gdy do złota jeden wystarczało po zakończeniu 32487 pkt. Udało mi się to po raz pierwszy zawsze brakowało mi zaledwie około 100 pkt;Wielokrotnie krzywdzono mnie zabierając -dając np: punty za wygranie meczu 7:0 z silną drużyną a dawano mi więcej za drużynę o wiele słabszą np: 178-na ogół dostaję 187,186,184,182 a najmniej 181 gdy rozmawiam z młodymi graczami o wiele lepszymi ode mnie -mam stałych dwóch znajomych -systematycznie otrzymują 2 trudniejsze a 2 bardzo łatwe drużyny -złe zgranie i 167,176 itd.. Ale ja nie tego nie reklamuję .Po otrzymaniu nagród pobrałem nową aktualizację na nowy tydzień! Kupuję u WAS systematycznie gry FIFA od 2007 roku.Kupiłem drugi komputer bo ciągle podnosicie wymagania.Mam gry podwójne na komputer a oprócz tego kupiłem PS-4 -FIFA 16,FIFA 17 i teraz FIFA 18-pady i PS-4- gry wyniosły mnie ponad 4000 PLN. Ponadto na komputerze mam podwójne gry -i np: pamiątkę EURO w POLSCE co kupiłem u WAS zdalnie jako Polak chciałem zachować -była aktywna ale celowo mi odłączyliście! Dzwoniłem .pisałem i nic nie uzyskałem -nikt w serwisie EA nie potrafił tego naprawić! A chciałem tylko wersję komputerową bo online wiem ,że po jakimś czasie zamykacie na serwerach ! Ale ja za wersje komputerowa zapłaciłem EA  i stamtąd pobierałem -a zabraliście mi polskie Euro -ja jestem Polakiem .Po wczorajszej aktualizacji SQUAD BATTLES po pierwszej w nocy dzisiaj przystąpiłem do rozgrywania meczów .Jak co tydzień pierwszy wybrany dodatkowy mecz za 15550 pkt-prowadziłem 4:0 przed końcem meczu gdy wyskoczył komunikat ,że jest awaria serwera i połącz się póżniej-tak zrobiłem i -jakie było moje zdziwienie gdy mnie połączyło -1550 pkt nie było nie bylo już tego meczu i cisza a przecież to Wasza wina Waszego serwera -zadzwoniłem do Warszawy i pani Patrycja potwierdziła,ze złoży reklamację bo podobne telefony przed chwilą otrzymywała-że serwer przerwał połączenia w Polsce. Liczyłem na szybkie odzyskanie tych 1550 pkt wybranej drużyny czekając -ale mimo to postanowiłem rozegrać pozostałe 4 mecze i czekać na zwrot 1550 pkt -nie chcąc aby mi przepadły te mecze-zacząłem od Lopez Team 184-zgranie 100%-od najtrudniejszego po kilkunastu sekundach może 2-3 minutach podobna sytuacja wynik 0:0 -serwer zrywa i jest znowu komunikat "brak w tej chwili połączenia z serwerami EA-spróbuj póżniej- w końcu po kilku próbach mnie połąćzyło i jakie "świństwo",chamstwo tego inaczej nie można nazwać -na planszy Lopez Team widnieje wynik 0:3 dla przeciwnika a ja po 1 wygranym meczu -prawie skończonym 4:0 za 1550 pkt i przerwanym meczu po kilku sekundach mam 0 pkt walkowera -dlatego ,ze Wasze serwery miały awarię -to draństwo.Ja mam 66 lat wiele razy podczas gier nawet ostatnio na online wygrywałem a przeciwnik uciekał i jemu dawano punty a mnie zabierano!-ale to można to zrozumieć- pomyłki się zdarzają ale mój internet miał sprawdziłem 128mb/sek a więc dlaczego z winy serwera zabiera mi się punkty! Przecież w SQUAD BATTLES nawet dajecie kilka monet i mało a dajecie punkty za przegrane mecze a mnie ogołociliście z wygranego meczu 4:0 przed końcem na pewno bym jeszcze podwyższył wynik ale jak tak można robić to świństwo!Przecież w serwerze jest ,że mecz wygrywałem 4:0 a drugiego nie grałem a zabraliście mi i mecze i punkty. Pani Patrycja z EA potwierdziła,ze byly przerwy w serwerze bo dzwonili też inni!Rozegrałem teraz pozostale 3 mecze Fc Tryhard wynik 10:0,Tauras Fc wynik 8:1,fc king 4:0 dostałem z a te mecze 705 pkt,730 pkt, 799 pkt -a 2300 pkt mi zabraliście-tak nie może być-zapłaciłem duże pieniadze za PS-4 gry itd... I żażądam zwrotu za to wszystko i Wam podziekuję za grę .Zrywam ,noce ,dnie tracę za roczne korzystanie i jestem oszukiwany! Żądam zwrotu puntów z winy Waszego serwera ! Test internetu ok 150 mb/sek ,Operator potwierdził i Pani Patrycja z EA w Warszawie miała podobne zgłoszenia .Nie wstyd Wam okłamywać dziadka!

Wiadomość 4 z 5 (1 162 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z serwera przy Squad Battles i FUT Draft Offline

★★★ Newbie
Mam tak samo. Wywala mnie zawsze tak około minuty 60. Raz wygrywałem 6-2 w dogrywce w 118 min i mnie wyrzuciło
Wiadomość 5 z 5 (977 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA