Wyrzucanie z meczu podczas division rivals i fut champion's

autor: xKonraddox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucanie z meczu podczas division rivals i fut champion's

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD RTX 3050
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 14/10/2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 12:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Najprawdopodobniej się nie da, ponieważ u moich znajomych nie występuje taki błąd.
Co się dzieje? W losowym momencie meczu wyskakuje mi komunikat, że serwery EA są w tym momencie nie dostępne, nastąpi powrót do ekranu głównego. Dzieje się tak również kiedy mecz się kończy, bądź przeciwnik odda wygraną przy niekorzystnym dla niego rezultacie meczu. Tracę możliwość uzyskiwania wyższej rangi w division rivals oraz możliwość zdobywania punktów w fut champion's. Bardzo proszę o szybkie rozwiązanie tego problemu, ponieważ czas na zwrot gry już mi się skończył. Chciałbym jeszcze dodać, że nie mam problemów z połączeniem internetowym jeżeli coś to zmienia.
Co powinno się stać? Gra powinna trwać dalej lub powinienem dostać wygraną zamiast przegranej i nie zostać wyrzuconym do ekranu głównego.

Wszystkie błędy występują przeważnie na początku meczu lub kiedy dobiega końca poprzez oddanie wygranej przez przeciwnika lub skończenie meczu w pełnym czasie gry.

Wiadomość 1 z 1 (138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA