Wyrzucanie z gry podczas dołączania do PORTALU HARDCORE

autor: labelektronik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucanie z gry podczas dołączania do PORTALU HARDCORE

★★ Newbie

Produkt: Battlefield 2042
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD RTX2060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? Szturm
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało? na wielu serwerach
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) za każdym razem po aktualizacji jakiś czas temu, daty nie pamiętam
Opisz pokrótce napotkany błąd: Cześć Gram na PORTALU bo interesuje mnie wyłącznie granie w trybie hardcore, dołączam do serwerów w portalu hardcore i w ciągu minuty od rozpoczęcia gry wyrzuca mnie do menu głównego bez komunikatu o błędach. Nie poddaje się i po około 10 krotnym wyrzuceniu grać mogę normalnie. Nudzi mnie taka zabawa szczególnie że nie gra nie jest tania. Proszę o pomoc Pozdrawiam Andrzej Krzemiński nick labelektronik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Mogę próbować dołączyć do gry w wyznaczonym wspólnie czasie by zaobserwować błędy
Co się dzieje? Dołączam do serwerów w PORTAL hardcore i w ciągu minuty od rozpoczęcia gry wyrzuca mnie do menu głównego bez komunikatu o błędach
Co powinno się stać? Gra powinna działać :-) bym mógł się oddać rozgrywce

Dołączam do serwerów w PORTAL hardcore i w ciągu minuty od rozpoczęcia gry wyrzuca mnie do menu głównego bez komunikatu o błędach

Wiadomość 1 z 1 (1 223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem