Wyrzucanie z LW

autor: Fiftak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucanie z LW

★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13.07.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 18
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Proszę zagrać w sprzedawany produkt to na pewno się uda.
Co się dzieje? Na 6-7 meczy LW dziś 3 mecze zostały rozłączone rzekomo z mojej winy, a jeden z przeciwnika. Dodam, że cały mecz działał płynnie, a jak już się zacięło to definitywnie. Żądam abyście Państwo naprawili ten problem, bo nie będę więcej marnował czasu na granie w coś na co nie mam wpływu. Z tych 3 meczy w 2óch prowadziłem, a jeden przegrywałem 0-1. Dodam, że podczas całej LW padają astronomiczne wyniki rzędu 6-4 co z realizmem nie ma nic wspólnego. Chce od Państwa rekompensaty za ten weekend. Nie wiem nawet czy jest sens grać skoro większość meczy dziś przegrałem bo "fifa tak chciała". Internet chodzi dobrze przed, w trakcie i po meczu.
Co powinno się stać? Powinienem utrzymać wynik i wygrać 2 mecze wiecej.

Nie mam rzadnych ss. Dodam, że po 3ci wyrzuceniu wyskoczył po wejściu/wyjściu w ultimate ekranik Futties, który pewnie też miał swój udział w zerwaniu połączenia, gdzyż często tak się zdarzało, że jak wprowadzacie jakiś evencik o np 19 to wyrzuca.

Wiadomość 1 z 2 (722 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucanie z LW

★★★ Novice
@Fiftak odpowiedzial Ci ktos ?
Wiadomość 2 z 2 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA