Wyrzuca z każdego meczu gry online [PC Fifa23]

autor: Ig0r6
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzuca z każdego meczu gry online [PC Fifa23]

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD NVIDIA GeForce RTX 3060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 28
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Ig0r6
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? codziennie, teraz już wyrzuca mnie z każdego meczu
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) nie sprawdziłem
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem
Co się dzieje? Gra się zawiesza i wyrzuca z każdej rozgrywki online, czy to z FUT Division Rivals czy meczy towarzyskich FUT
Co powinno się stać? nie wyrzucać

Kupiłem ok. 2 miesiące temu gre FIFA 23 na PC. Używałem karty graficznej GeForce GTX 1050 Ti, gra zwalniała, wyrzucało mnie co któryś mecz z rozgrywek online. Postanowiłem zmienić kartę graficzną. Obecnie jest to GeForce RTX 3060 EAGLE. Spowodowało to, że gra zaczęła chodzić płynnie, natomiast ciągle co któryś mecz wyrzuca mnie z gry FrownFrown

Doszło do tego, że na dziś mam taką sytuację, że wywala mnie z każdego meczu online, jakaś masakra!!!. Oczywiście za każdym razem po ponownym wejściu do gry uświadczam informacji że wyszedłem z meczu i będą mi potrącane środki.

 

Problem z wyrzucaniem mnie z gry występuje od samego początku, od momentu zakupu. Przeinstalowałem system (Win10), zmieniłem kartę graficzną, ciągle to samo Frown

 

NIe wiem co mam robić. Wymagania sprzętowe mam adekwatne, wyrzucanie z co 5-6 meczu można było przeżyć, wyrzucenie z każdego już absolutnie nie. Zaznaczam, że mam silne, stabilne łącze po kablu, przyczyną problemu nie są przerwy/zrywanie internetu. W żadnej z gier które gram nie mam takiego problemu jak w FIFA23.

 

Chciałbym otrzymać rozwiązanie tego problemu, albo zwrot pieniędzy. 

Bardzo proszę o pomoc!

 

Igor

 

 


CM- edytowano w celu zgodności z naszym regulaminem

Wiadomość 1 z 6 (301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z każdego meczu gry online [PC Fifa23]

Community Manager

Cześć @Ig0r6 

 

  • Koniecznie dodaj aplikację EA, grę oraz EA Anticheat do wyjątków program antywirusowego i zapory systemu. 

 

  • W ustawieniach aplikacji EA wyłącz też opcję Nakładka w grze.  

 

  • Usuń Ustawienia osobiste i stwórz nowe. Jeśli problem się będzie powtarzał, zmień wówczas nazwę folderu FIFA 23 na np. FIFA 23 kopia, katalog ten znajduje się w C:\Users\...\Dokumenty\

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 23 Kopia" .

 

Daj nam znać w razie dalszych problemów. 

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 6 (274 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca z każdego meczu gry online [PC Fifa23]

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witaj, 

Dzięki za odpowiedź ! 

Mam wątpliwości co do ostatniego punktu: Usuń Ustawienia osobiste i stwórz nowe. Jak/gdzie mam usunąć te ustawienia osobiste ?

Już widzę, że realizacja dwóch pierwszych punktów nic nie pomogła Frown Wywaliło mnie z gry online towarzyskiej kilka sekund po jej rozpoczęciu.. To w ogóle chyba rekord.. Frown

 

Wiadomość 3 z 6 (259 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z każdego meczu gry online [PC Fifa23]

Community Manager

@Ig0r6 możesz usunąć Ustawienia po uruchomieniu się gry lub po przejściu do Konfiguracja > Profil > Usuń.

Możesz wówczas usunąć wszystkie pliki gry oprócz:

  • plików Online Pro.
  • plików ze słowami Kariera lub Droga do sławy w nazwie

Usuwając Ustawienia osobiste, nie utracisz postępów w FUT, ale utracisz postępy w grach treningowych i niestandardową konfigurację sterowania.

Po wykonaniu tych kroków uruchom ponownie grę a tworząc nowe Ustawienia nie edytuj nazwy tego pliku.

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 6 (210 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca z każdego meczu gry online [PC Fifa23]

★★★★ Novice

Witaj Kalina. Niestety to nie pomogło Frown

Co kilka meczy wywala. Raz rzadziej, raz częściej, ale wciąż w trakcie meczów online wyrzuca. Czy można coś jeszcze z tym zrobić??

Wiadomość 5 z 6 (157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z każdego meczu gry online [PC Fifa23]

Community Manager

W takim razie przekażemy te informacje do odpowiedniego zespołu, który bada obecnie podobne zgłoszenia od użytkowników posiadających procesor Ryzen 1600x.

 

Na chwilę obecną nie posiadamy nowych aktualizacji.

 

Polecam takżę sprawdzić czy dostępna jest nowsza wersja sterowników na stronie producenta. 

 

Dzięki, 

 

Pozdrawiam,

EA_Pulsar

 

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 6 z 6 (145 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA