Dot.: Wylewy część 3

autor: Ejtwar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wylewy część 3

★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 19.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 00:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? wystarczy grać
Co się dzieje? gra nie spełnia oczekiwań... Osoby postujące proszę o nie wspominaniu o słowach prawdy które są solą w oku EA , bo nie chce mi się zakładać 4 tematu...
Co powinno się stać? Już i tak nic nie pomoże tej grze... Ale może w kolejnej cześci której nie zakupie to poprawicie...

Nie mam pojęcia jakim cudem piłka wybijana przez zawodników na polu karnym leci zawsze 5 m i to pod nogi przeciwnika, to samo bramkarz...

Dlaczego podania do 3m są zawsze takie do pupy???

Tak samo ostatnio stały się przyjęcia Ikona nie potrafi przyjąć piłki która zmierza idealnie prosto...

Zmiana zawodników szkoda gadać...

 

 

Temat jak zwykle będzie rozwijany, dlatego ładnie proszę o nie wspominać o rzeczach które bolę EA

Wiadomość 1 z 4 (339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wylewy część 3

★★★ Apprentice

Z powodu nerwów spowodowanych błędami gry zapomniałem wspomnieć o powodzie założenia tematu ponownie...

A mianowicie: Jak to jest możliwe, że jest rzut rożny wspominkowy ibra u mnie i przeciwnika... Ustawiam swojego Ibrę przed ibrą przeciwnika, bo wiadomo do kogo będzie piłka...

Wszystko ładnie ustawiam się idealnie wrzutka gra sama przełącza się na Davida Luzia który jest za Ibrą i nie ma szans wybicia piłki... Taka sytuacja już nie pierwszy raz... Tak wiem jest opcja by gra sama zmieniała zawodników gdy piłka w powietrzu, ale taka zmiana nie powinna mieć miejsca...

Wiadomość 2 z 4 (274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wylewy część 3

★★★★★ Apprentice

Ostatnio oglądałem jakiegoś strumyka z fify i gość grał na Xbox. Zdziwiło mnie to, że podania na tej konsoli są silniejsze na bliższej odległości niż na PC co automatycznie eliminowało straty piłki po zagraniu piłki na 3-5 metrów jak ma to miejsce na PC. Ostatnio spotkałem się z sytuacją griezmana z wyskokiem z miejsca na 5 metrów oraz dzisiaj strzał Rashforda (Bohater 86 strzały) na załączonym obrazku :D
20190521_164937.jpg
















20190518_215322.jpg

Wiadomość 3 z 4 (260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wylewy część 3

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Bramkarz nie dotknął piłki a mimo to był rożny dla przeciwnika, chciałem umieścić filmik ale ani format avi ani mp4 nie otwierają się u mnie więc zakładam, że nie włączają się też innym.
20190328_140749.jpg


Wiadomość 4 z 4 (249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA