Wybór stadionu

autor: Voluke
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wybór stadionu

★★★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Rozpocząć nowy tryb kariery klubem Forest Green i przypisać sobie do niego stadion (w moim przypadku Stadion Europa)
Co się dzieje? Podczas ustawień nowej kariery mamy możliwość wyboru stadionu, niestety po rozpoczęciu kariery mój klub (w tym przypadku Forest Green) ma domyślny stadion Town Park, a nie ten co przypisałem.
Co powinno się stać? Powinienem rozgrywać domowe mecze na wybranym przez siebie stadionie.

Podczas ustawień nowej kariery mamy możliwość wyboru stadionu, niestety po rozpoczęciu kariery mój klub (w tym przypadku Forest Green) ma domyślny stadion Town Park, a nie ten co przypisałem.

Wiadomość 1 z 4 (2 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wybór stadionu

★★★ Newbie
Zaciągnięcie najnowszych składów nadpisuje także stadiony. Możesz obejść ten błąd jeśli zaciągniesz najnowsze stadiony wcześniej w odpowiednim panelu składów w menu gry, a następnie rozpoczniesz karierę wybierając „własne składy”. Wtedy wybór stadionu zadziała.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (2 544 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wybór stadionu

★★★ Newbie
Zaciągnięcie najnowszych składów nadpisuje także stadiony. Możesz obejść ten błąd jeśli zaciągniesz najnowsze stadiony wcześniej w odpowiednim panelu składów w menu gry, a następnie rozpoczniesz karierę wybierając „własne składy”. Wtedy wybór stadionu zadziała.
Wiadomość 2 z 4 (2 545 wyświetleń)

Dot.: Wybór stadionu

★★★★ Novice

piłkarze Forest Green mieli mieć odwzorowane twarze, EA robiła skany twarzy ale nie zostali dodani do gry. Dziwna polityka.

Wiadomość 3 z 4 (2 133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wybór stadionu

★★★★★ Apprentice

Już sam do tego doszedłem :P Ale daje jako rozwiązanie żeby każdy widział.

Wiadomość 4 z 4 (2 124 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA