Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

autor: 198506051985
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

★★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Sezon Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 28.12.2017...
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 12:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? CAT - GMT - 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ????
Co się dzieje? Witam chcialbym uzyskac odpowiedz na temat tego iz po rozegraniu ponad 100 meczy w ultimate wszystkie z nich gralem na wyjazdach malo tego z malym zasiegiem co nie dawalo satysfakcji z gry bo gra caly czas pozno reagowala na moje komendy Czy da sie z tym cos zrobic bym w koncu mogl rozgrywac mecze u siebie .Mala informacja w eliminacjach do FUt Chempions losuje rywali normalnie wiec blad lezy tylko w rozgrywkach fut ultimate online oraz grajac na platformie xboxa 360 nie mialem takich problemow za szybka odpowiedz bardzo dziekuje aha porty mam odblokowane szybkosc łacza to 30-40 ms
Co powinno się stać? powinno dzialac jak nalezy!!!

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Sezon Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 28.12.2017....
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 12:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? CAT - GMT - 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ???????
Co się dzieje? Witam chcialbym uzyskac odpowiedz na temat tego iz po rozegraniu ponad 100 meczy w ultimate wszystkie z nich gralem na wyjazdach malo tego z malym zasiegiem co nie dawalo satysfakcji z gry bo gra caly czas pozno reagowala na moje komendy Czy da sie z tym cos zrobic bym w koncu mogl rozgrywac mecze u siebie .Mala informacja w eliminacjach do FUt Chempions losuje rywali normalnie wiec blad lezy tylko w rozgrywkach fut ultimate online oraz grajac na platformie xboxa 360 nie mialem takich problemow za szybka odpowiedz bardzo dziekuje aha porty mam odblokowane szybkosc łacza to 30-40 ms
Co powinno się stać? powinno działac jak nalezy

Wiadomość 1 z 11 (1 214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

★ Guide

Witam

Po tygodniu walki udało mi się rozwiązac problem, który leżał po stronie NAT. Reuter blokował filtr Teredo i dzięki temu NAT był zamknięty na konsoli ale aby to sprawdzić musiałem czekać około 2 minuty w panelu xboxa w ustawieniach sieci. Dla tych co mają ten problem podaję namiary jak to zrobić : 

- Otwieramy stronę naszego Reutera i logujemy się

- Otwieramy zakładkę internet 

- Otwieram zakładkę filtry

- wyłączamy opcję wyłącz filtr Teredo

Cieszymy się już pełną gamą gry :-) 

 

Ta opcja dotyczyła reuter FRITZBOX ale wszytskie inne też mają tą opcję tylko trzeba pogrzebać ale domyślnie jest ona właśnie uruchomiona na blokowanie Teredo. Jesli ktoś nie wie 

jak to odblokować zapraszam na priv, chętnie pomogę. 

 

pozdrawiam

 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 11 (1 233 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

[ Edytowane ]
★ Guide

witaj

Czy rozwiązałeś jakoś ten problem 198506051985 ? bo ja mam to samo i gram cały czas na wyjezdzie. Dziwi mnie że nie ma żadnej odpowiedzi od adminów, skoro problem występuje to poprosimy i jakąś poradę.

pozdro

 

Wiadomość 2 z 11 (1 150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

Community Manager (retired)

@flojd55 @198506051985

 

Witajcie!

 

W kwestii wyjaśnienia, FIFA działa w oparciu o P2P (serwer - klient) i w momencie gdy następuje matchmaking, zostaje sprawdzone połączenie pod kątem stabilności a nie tyle co szybkości, jeśli moduł gry wykrywa mniejsze opóźnienia po stronie waszych rywali, będziecie grali na wyjeździe. Zalecam sprawdzenie opcji NAT w tym portów oraz ewentualnie użycie publicznych serwerów DNS, celem poprawy wydajności, pomocny będzie ten wątek (sekcja matchmaking).

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 11 (1 133 wyświetleń)

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

[ Edytowane ]
★ Guide

Witam

Zrobiłem co polecaliście, NAT włączony, porty wszystkie na reuterze aktywowane oraz użyte zostały publiczne serwery DNS jednak efekt zerowy ! Jak grałem na wyjeżdzie tak gram dalej wszystkie mecze, zaznaczam ze na pc wszystko funcjonuje jak należy natomiast xbox mecze w trybie sezony odbywają się tylko na wyjeżdzie. Mimo wszystko proszę o dalsze linki i spojlery o ile tam coś macie jeszcze do wklejenia.

pozdro

 

Wiadomość 4 z 11 (1 122 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

Community Manager (retired)

Hej @flojd55

 

Zaktualizowałem ten wątek o pare innych kroków, ale w dalszym ciągu sprowadzają się one do ustawień po stronie połączenia/routera. Nie jest to błąd, tylko wykrywanie w danej chwili mocniejszego hosta do rozgrywki na danej platformie. 

 

Pozdrawiam. 

Wiadomość 5 z 11 (1 118 wyświetleń)

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

★ Guide

Przez 100 spotkań każdy mój przeciwnik miał mocniejszy host  :-) ? bez przesady panowie, mam szybki internet 50mb/s. Jesli by tak było to na pc by było to samo a tam jest na przemian raz dom raz wyjazd. Ja myślę że jest tam nałożona jakaś blokada bo fut app też nie działa po rozegraniu ponad 100 gier. 

 

Wiadomość 6 z 11 (1 115 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

★★★ Novice
Nie wiem jak to zrobili ale wszystko dzialalo tak jak powinno po zgloszenieu bledu az do tej niedzieli teraz nawet i sb na zawodowcu nie umniem wygrac:P
Wiadomość 7 z 11 (1 110 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

★ Guide

No to akurat nic nowego ale powiedz mi czy grasz już mecze u siebie bo o to chodziło. pozdrawiam

 

Wiadomość 8 z 11 (1 105 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

★ Guide

Witam

Po tygodniu walki udało mi się rozwiązac problem, który leżał po stronie NAT. Reuter blokował filtr Teredo i dzięki temu NAT był zamknięty na konsoli ale aby to sprawdzić musiałem czekać około 2 minuty w panelu xboxa w ustawieniach sieci. Dla tych co mają ten problem podaję namiary jak to zrobić : 

- Otwieramy stronę naszego Reutera i logujemy się

- Otwieramy zakładkę internet 

- Otwieram zakładkę filtry

- wyłączamy opcję wyłącz filtr Teredo

Cieszymy się już pełną gamą gry :-) 

 

Ta opcja dotyczyła reuter FRITZBOX ale wszytskie inne też mają tą opcję tylko trzeba pogrzebać ale domyślnie jest ona właśnie uruchomiona na blokowanie Teredo. Jesli ktoś nie wie 

jak to odblokować zapraszam na priv, chętnie pomogę. 

 

pozdrawiam

 

 

 

 

Wiadomość 9 z 11 (1 234 wyświetleń)

Dot.: Wszystkie mecze na wyjeździe i polaczenia

@flojd55

 

Dzięki za info, oznaczam twoją odpowiedź jako rozwiązanie, by inni  mogli łatwiej znaleźć ten wpis.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 10 z 11 (1 090 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA