Re: Włamanie na konto i kradzież monet

autor: TOMALA1969
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Włamanie na konto i kradzież monet

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Pro
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? [edit: email address removed]
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Wyzwania budowania składu
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 19.04.2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Godziny nocne (północ - 9 rano)
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia
Co się dzieje? Wczoraj tj 18 kwietnia grałem w Fifę koło godizny 22 i wszystko było dobrze. Dziś rano kolo godziny 10 włączyłem ulimate team a tam 20 tysięcy monet gdzie wczoraj miałem 850 tysięcy. W dodatku zniknęły wszystkie wymienne karty, w tym dwie łącznie warte półtora miliona. Łącznie zostałem okradziony z ponad 2 milionów. Pisałem w tej sprawie do konsultanta, ale nic się cały dzień nie działo. Miałem dostać meila z informacjami w ciągu kilku godzin i cisza. Konto miało być zablokowane, żeby nikt nie mógł sie logować do wyjaśnienia a ja dalej mogę się logować.. teraz występuje mi problem z zalogowaniem się i otworzeniem chatu...
Co powinno się stać? Zwrot monet

Wyżej opisałem całą sytuację.

Wiadomość 1 z 7 (316 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Włamanie na konto i kradzież monet

Community Manager

Cześć @Comaa95 

Polecam zabezpieczyć konto jeśli podejrzewasz kradzież. 

Tak jak już wspomniał @MattiuDefo  skontaktuj się z naszym doradcą poprzez czat na naszej stronie, aby rozwiązać ten problem. Poinstruują cię o dalszych krokach. 

 

EA_PulsarAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 7 (287 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Włamanie na konto i kradzież monet

Witaj @Comaa95 

 

Musisz dalej próbować kontaktować się z EA, tutaj na forum nikt nie ma możliwości by tobie pomóc.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 7 (311 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto i kradzież monet

Community Manager

Cześć @Comaa95 

Polecam zabezpieczyć konto jeśli podejrzewasz kradzież. 

Tak jak już wspomniał @MattiuDefo  skontaktuj się z naszym doradcą poprzez czat na naszej stronie, aby rozwiązać ten problem. Poinstruują cię o dalszych krokach. 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 3 z 7 (288 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto i kradzież monet

Community Manager

Oznaczyłam odpowiedź @EA_Pulsar jako rozwiązanie.

 


Polecam dodatkowo artykuł na EA Help Postępowanie w przypadku włamania na twoje konto EA.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 7 (259 wyświetleń)

Dot.: Włamanie na konto i kradzież monet

★★★ Newbie

Siema kolego powiem ci ze to jest bez sensu i ea ma to gdzieś mu ukradziono 12 mln i zablokowano rynek. Pomogli odzyskać mi konto monet jak nie było tak nie ma a co do rynku dostałem odpowiedz ze mi nie odblokują bo był robiony handel monetami . Tylko ze problem w tym ze wiedza ze ktoś kto zhakowal mi konto to zrobił to i tak grają glupa 

Wiadomość 5 z 7 (252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Włamanie na konto i kradzież monet

Community Manager

Hej @maciekzgangu007 

 

Proszę zwróć uwagę, że nasze forum nie jest odpowiednim miejscem by omawiać działania podjęte w związku z Twoim kontem.

 

By uzyskać pomoc w sprawie blokady lub zawieszenia, wykonaj instrukcje podane w tym artykule. W innych przypadkach dotyczących twoich gier możesz porozmawiać z nami na czacie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 7 (216 wyświetleń)

Re: Włamanie na konto i kradzież monet

★★★ Guide

HEJ. Czy warto się bić to już sprawa indywidualna. Ja konto odzyskałem po włamaniu. Ale trwało to ponad miesiąc. Kart nie odzyskałem ale równowartość w monetach TAK. Było to jakiś czas temu temu. A sprawdzanie trwa długo. Sam się irytowałem ale kto ma pewność że my jesteśmy uczciwi ... więc sprawdzanie tego TRWA. Powodzenia

Wiadomość 7 z 7 (207 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA