Utrata tokenów oraz nakładane kary poprzez problemy z serwerami

autor: ziomek16121993
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utrata tokenów oraz nakładane kary poprzez problemy z serwerami

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Draft Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 02.05.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 11:58
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Po prostu wejść w mecz i czekać moment aż wyrzuci ..
Co się dzieje? Co się dzieje? Po zakupieniu żetonu draft (już kolejnego) wybraniu składu itd. wchodzę do meczu i po chwili albo zwiesza się gra lub jest powiadomienie " Utracono połączanie z przeciwnikiem" i cała Fifa "zamraża się " żeton draft znika a ja nic nie mam ... tak samo w trybie Division Rivals wchodząc do meczu czasem uda się zagrać cały ale w większości na początku wyrzuca i kary są nakładane na moje konto ... były przeprowadzane testy przez pomoc techniczną w celu pomocy lecz bez skutecznie dodam iż korzystam z połączenia przewodowego oraz porty są otwarte dla Fify ...
Co powinno się stać? Widzę to tak abyście popracowali bardziej nad serwerami .. Zrobili coś w końcu z tym problemem rozłączania ponieważ z obsługą techniczną doszliśmy do wniosku iż na 100% nie jest to z mojej winy lecz gra daje o sobie siwe znaki .. Myślę iż w rekompensacie moglibyście oddać chociaż ten jeden żeton draft ale decyzja już stoi po waszej stronie .Pozdrawiam Kacper ‌

 

 

Wiadomość 1 z 5 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata tokenów oraz nakładane kary poprzez problemy z serwerami

Hej,

O odzyskanie żetonu DRAFT możesz ubiegać się TUTAJ.

Jeśli chodzi o same problemy z połączeniem to proponuję jednak przejrzeć temat, w którym znajdziesz wiele porad jak je naprawić. Gdy problemy występują tak często jak to opisujesz, wina z pewnością musi leżeć po stronie Twojego łącza.

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 5 (270 wyświetleń)

Dot.: Utrata tokenów oraz nakładane kary poprzez problemy z serwerami

★★★★★ Apprentice
Tez ostatnio chciałem wykorzystać jakiegoś drafta co z zadania tyg, był ale taki ładny skład miałem, że fifa nie wytrzymała i po pierwszym podaniu przez przeciwnika piłki zamroziło mi grę... tak... to jedyny tryb który nie działa, dosłownie.
Wiadomość 3 z 5 (211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata tokenów oraz nakładane kary poprzez problemy z serwerami

★★★ Novice

Mam to samo że zamraża grę ale tylko na draft .... 

Wiadomość 4 z 5 (142 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata tokenów oraz nakładane kary poprzez problemy z serwerami

★★★ Novice
@Revan2000s Ja już wszystko robiłem nawet dzwoniłem do nich to zrobiliśmy wszystko i u mnie jest wszystko dobrze z łączem
Wiadomość 5 z 5 (141 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA