Utracono połączenie z serwerami EA...?

autor: Friksenn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracono połączenie z serwerami EA...?

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 17
Platforma:Sony Playstation 4
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Friskenn
W którym trybie miało to miejsce? Sezony offline
Jak często występuje ten problem? 100%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 25/02/2017 i trwa do tej pory
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) non stop
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? przy każdym uruchomieniu gry a potem każdej próbie zalogowania się do serwerów (R3)
Co się dzieje? Nie łączy z serwerami EA
Co powinno się stać? tryb online powinien działać

Od kilku dni nie mogę połączyć się z serwerami EA. Nie wiem jak długo trwa ten problem, bo wcześniej grałem w fifę ok 2 tygodni temu i wszystko było ok.  W ten weekend wróciłem do gry i już na starcie nie łączyło z serwerami. Ciągle ten błąd, że utracono połączenie, choć nie loguję się nawet na chwilę. Ani zagrać online ani nawet nie mam aktualnych składów w trybie online. Coś się pozmieniało w serwerach EA? Ja ustawień internetu/wi-fi u siebie nie zmieniałem, ale jak napotkałem ten problem to dokonałem resetu routera do ustawień fabrycznych, co niestety nie zdało się na nic. Pozostałe usługi online na platformie w innych grach działają. Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 3 (8 202 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA...?

Community Manager (retired)

@Friksenn 

 

Witaj! 

 

W kwestii organizacji prosiłbym aby problemy natury połączenia, problemów uruchomienia gry w skrócie techniczne umieszczać nie w dziale zgłaszania tzw. BUGÓW a w dziale Problemy techniczne :eahigh_file:

 

Co do Twojego problemu na początel  sprawdź wersję protokołu internetowego (IPv). Wspominam to ponieważ nasi koledzy z działu wsparcia otrzymywali podobne zgłoszenia w większości od użytkowników konsoli PS4 oraz dostawcy UPC

 

Dlatego porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6.

 

Powinno to pomóc,  jeśli nie zajrzyj proszę do wątku odnośnie problemów z połączeniem :ealight_bulk: 

 

Pozdrawiam! Soccer ball

Wiadomość 2 z 3 (8 171 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA...?

★★★ Newbie
Mam grę nfs payback i przy próbie wejśća w tryb online pojawia się informacja : brak połączenia z serwerami ea. Co należy zrobić?
Wiadomość 3 z 3 (2 125 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA