Usunięcie z gry Calluma Gribbina

autor: kilers1111111
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Usunięcie z gry Calluma Gribbina

★★★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? W dniu 17 października chciałem rozpocząć klubem nową karierę, wybrałem opcję aktualizacja składów i zauważyłem usunięcie z kadry Manchester United - Calluma Gribbina (piłkarz miał kontuzję, ale już wrócił do gry). Chciałem oprzeć budowanie kadry od tego zawodnika. Po przywróceniu składów do dnia 29 września Gribbin jest w grze, ale brakuje zawodników dodanych w ostatnich aktualizacjach - mam na myśli młodych graczy z odwzorowanymi twarzami.
Co się dzieje? Po aktualizacji składów (z dnia 17 października do dnia 19 listopada) Callum Gribbin (z odwzorowaną twarzą) został usunięty z gry.
Co powinno się stać? EA powinna dodać zawodnika Callum Gribbin do kadry Manchester United

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? W dniu 17 października chciałem rozpocząć klubem nową karierę, wybrałem opcję aktualizacja składów i zauważyłem usunięcie z kadry Manchester United - Calluma Gribbina (piłkarz miał kontuzję, ale już wrócił do gry). Chciałem oprzeć budowanie kadry od tego zawodnika. Po przywróceniu składów do dnia 29 września Gribbin jest w grze, ale brakuje zawodników dodanych w ostatnich aktualizacjach - mam na myśli młodych graczy z odwzorowanymi twarzami.
Co się dzieje? Po aktualizacji składów (z dnia 17 października do dnia 19 listopada) Callum Gribbin (z odwzorowaną twarzą) został usunięty z gry.
Co powinno się stać? EA powinna dodać zawodnika Callum Gribbin do kadry Manchester United

W dniu 17 października chciałem rozpocząć klubem nową karierę, wybrałem opcję aktualizacja składów i zauważyłem usunięcie z kadry Manchester United - Calluma Gribbina (piłkarz miał kontuzję, ale już wrócił do gry). Chciałem oprzeć budowanie kadry od tego zawodnika. Po przywróceniu składów do dnia 29 września Gribbin jest w grze, ale brakuje zawodników dodanych w ostatnich aktualizacjach - mam na myśli młodych graczy z odwzorowanymi twarzami.

Wiadomość 1 z 3 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usunięcie z gry Calluma Gribbina

★★★★★ Apprentice

Jeżeli nie jest to problem/błąd związany z FUT to nie ma co liczyć na jakiekolwiek wyjaśnienia. Tryb kariery czy to menedżera czy zawodnika jest zlewany i błędów w tym trybie jest masę.

Wiadomość 2 z 3 (285 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usunięcie z gry Calluma Gribbina

★★★★ Novice

trudno zrozumieć politykę EA. Zrobili skan twarzy zawodnika, po czym zawodnika usuneli z gry a w kadrze MU jest kilku zawodników bez skanów twarzy.

Wiadomość 3 z 3 (263 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA