Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

autor: Wujaszek19
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Jestem miłośnikiem trybu menegera od fify bodajże 16, w 18 problem leży po rozegraniu już całego sezonu, spędzenia godzin na wyszukiwaniu odpowiednich zawodników, którzy przyjdą do mojego klubu za darmo i oddanie tych, z kończącym się kontraktem. Wyczekuje nowego sezonu i zacieram ręce na nowy skład - a tu zonk. Piłkarze, którzy mieli przejść do innych klubów zostali w moim zespole, a z 10ciu tych co miało przyjść do mnie okazało się, że mają przedłużone kontrakty w swoich klubach. Dodam, ze w nowym sezonie moge robic transfery na nowo, bo okno letnie, jak i zimowe działa bez najmniejszych zastrzeżeń. Problem leży w zaciągnięciu informacji z poprzedniego sezonu - także budżet klubu się zmniejszył.
Co się dzieje? W kolejnym sezonie gra nie zaciąga transferów, które miały dokonać się z otwarciem okienka letniego oraz uciety budżet.
Co powinno się stać? Aktualizacja błędu.

Proszę o naprawę błędu.
Wiadomość 1 z 17 (1 610 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★ Newbie
Cześć! Mam taki sam problem. Podczas trwania sezonu negocjowałem i kupowałem zawodników. Mieli oni przyjść do mnie po otwarciu okienka ale to się nie stało. Klikając w ich status jest napisane że już inny lub z nimi wynegocjował umowę i że tum klubem jestem ja. Czy udało Ci się rozwiązać ten problem? Pozdrawiam
Wiadomość 2 z 17 (1 589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★ Newbie
Niestety nie udało się rozwiązać problemu w dalszym ciągu. Fifa 18 poszła w odstawke i jest to ostatni tytuł, który kupiłem od razu po premierze..
Wiadomość 3 z 17 (1 568 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★★ Novice

Witam,


Wujaszek19 napisali:

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Jestem miłośnikiem trybu menegera od fify bodajże 16, w 18 problem leży po rozegraniu już całego sezonu, spędzenia godzin na wyszukiwaniu odpowiednich zawodników, którzy przyjdą do mojego klubu za darmo i oddanie tych, z kończącym się kontraktem. Wyczekuje nowego sezonu i zacieram ręce na nowy skład - a tu zonk. Piłkarze, którzy mieli przejść do innych klubów zostali w moim zespole, a z 10ciu tych co miało przyjść do mnie okazało się, że mają przedłużone kontrakty w swoich klubach. Dodam, ze w nowym sezonie moge robic transfery na nowo, bo okno letnie, jak i zimowe działa bez najmniejszych zastrzeżeń. Problem leży w zaciągnięciu informacji z poprzedniego sezonu - także budżet klubu się zmniejszył.
Co się dzieje? W kolejnym sezonie gra nie zaciąga transferów, które miały dokonać się z otwarciem okienka letniego oraz uciety budżet.
Co powinno się stać? Aktualizacja błędu.

Proszę o naprawę błędu.

Witam,
u mnie jest to samo - identyczne "objawy" jak u Was. Dzwoniłem dziś, tj. 03.11.2017 kilkukrotnie na infolinię EA i dostałem najpierw informację aby przy starcie kariery wybrać opcję wylączonego 1szego okienka transferowego jako forma 'obejścia" błędu. Ale jak pomyślę, że wszystko trzeba zacząć na nowo, rozegrać cały sezon od początku i znów może być to samo to aż się odechciewa. Czy może ktoś z Was próbował powyższego rozwiązania? 

Wiadomość 4 z 17 (1 523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★★ Novice

 


Wujaszek19 napisali:

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Jestem miłośnikiem trybu menegera od fify bodajże 16, w 18 problem leży po rozegraniu już całego sezonu, spędzenia godzin na wyszukiwaniu odpowiednich zawodników, którzy przyjdą do mojego klubu za darmo i oddanie tych, z kończącym się kontraktem. Wyczekuje nowego sezonu i zacieram ręce na nowy skład - a tu zonk. Piłkarze, którzy mieli przejść do innych klubów zostali w moim zespole, a z 10ciu tych co miało przyjść do mnie okazało się, że mają przedłużone kontrakty w swoich klubach. Dodam, ze w nowym sezonie moge robic transfery na nowo, bo okno letnie, jak i zimowe działa bez najmniejszych zastrzeżeń. Problem leży w zaciągnięciu informacji z poprzedniego sezonu - także budżet klubu się zmniejszył.
Co się dzieje? W kolejnym sezonie gra nie zaciąga transferów, które miały dokonać się z otwarciem okienka letniego oraz uciety budżet.
Co powinno się stać? Aktualizacja błędu.

Proszę o naprawę błędu.

Witam,
u mnie jest to samo - identyczne "objawy" jak u Was. Dzwoniłem dziś, tj. 03.11.2017 kilkukrotnie na infolinię EA i dostałem najpierw informację aby przy starcie kariery wybrać opcję wylączonego 1szego okienka transferowego jako forma 'obejścia" błędu. Ale jak pomyślę, że wszystko trzeba zacząć na nowo, rozegrać cały sezon od początku i znów może być to samo to aż się odechciewa. Czy może ktoś z Was próbował powyższego rozwiązania? 

Wiadomość 5 z 17 (1 522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★ Novice

Jakie obejścia? Tu powinny być wykonane działania mające na celu załatanie błędu a nie zadne obejścia typu wyłącz pierwsze okno transferowe ( swoją drogą nic ci to raczej nie da, bo ja zawsze wyłączam pierwsze okno transferowe a problem występuje). Tu powinien wyjść jak najszybciej patch naprawiający błędy w grze bo ta gra to jest jeden wielki niewypał. Zapłaciłem 200 zł za produkt, który powinien być w 100% sprawny a taki nie jest. Angry

Wiadomość 6 z 17 (1 515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★★ Novice

Siemanko!

Czy naprawdę nikt więcej z Was użytkowników Fify 18 nie ma problemów z trybami kariery?

Grać się nie da!!!

Zróbcie coś z tym!!!

Wiadomość 7 z 17 (1 466 wyświetleń)

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★★ Novice

Czy może wiecie, kiedy ma wyjść kolejna aktualizacja?

Ostatnia to chyba 1.04?

Wiadomość 8 z 17 (1 464 wyświetleń)

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★ Newbie

Problemu dalej nie rozwiązałem.
Pełny nadziei przy ostatniej aktualizacji ok 2tygodnie temu odpaliłem fife, aby ponownie się zawieść i odstawić ją w kąt do kolejnej aktualizacji.

Wiadomość 9 z 17 (1 420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb kariery - problem w kolejnym sezonie

★★★ Novice

To są kpiny ze strony EA. 

Wiadomość 10 z 17 (1 411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA