Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

autor: Zello1288
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualizacjach.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? Conquest
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Po ostatnich aktualizacjach trofea „Człowiek orkiestra” oraz „Elita” nie wypadają, mimo zrobienia wszystkiego jak należy.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Po zdobyciu 100 tysięcy punktów na każdej z klas (Szturmowiec, Medyk, Wsparcie, Zwiadowca) powinno wyskoczyć trofeum „Człowiek orkiestra”.
Co się dzieje? Zdobyłem już dużo ponad 100 tysięcy punktów na każdej z klas (Szturmowiec, Medyk, Wsparcie, Zwiadowca), a mimo to nie mogę zdobyć trofeum „Człowiek orkiestra”. Problem występuje także z tym samym osiągnieciem na konsoli Xbox One, gdyż pytałem o to mojego znajomego. Wygląda na to, że aktualnie ww. trofeum oraz trofeum „Elita” są niemożliwe do zdobycia. Stało się to po aktualizacji wprowadzającej nową mapę Merkury i trwa do dzisiaj.
Co powinno się stać? Po spełnieniu warunków trofea „Człowiek orkiestra” oraz „Elita” powinny być możliwe do zdobycia.

Produkt: Battlefield V
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? Conquest
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Po ostatnich aktualizacjach trofea „Człowiek orkiestra” oraz „Elita” nie wypadają, mimo zrobienia wszystkiego jak należy.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Po zdobyciu 100 tysięcy punktów na każdej z klas (Szturmowiec, Medyk, Wsparcie, Zwiadowca) powinno wyskoczyć trofeum „Człowiek orkiestra”.
Co się dzieje? Zdobyłem już dużo ponad 100 tysięcy punktów na każdej z klas (Szturmowiec, Medyk, Wsparcie, Zwiadowca), a mimo to nie mogę zdobyć trofeum „Człowiek orkiestra”. Problem występuje także z tym samym osiągnieciem na konsoli Xbox One, gdyż pytałem o to mojego znajomego. Wygląda na to, że aktualnie ww. trofeum oraz trofeum „Elita” są niemożliwe do zdobycia. Stało się to po aktualizacji wprowadzającej nową mapę Merkury i trwa do dzisiaj.
Co powinno się stać? Po spełnieniu warunków trofea „Człowiek orkiestra” oraz „Elita” powinny być możliwe do zdobycia.

? Po spełnieniu warunków trofea „Czł

Wiadomość 1 z 11 (2 254 wyświetleń)

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

Community Manager

Hej @AccBefore18

 

Otrzymaliśmy podobne zgłoszenia związane z trofeami na angielskim forum. Informacje na temat tego problemu zostały przekazane do Studia. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje, zaktualizuję ten wpis Standard smile

Wiadomość 2 z 11 (2 242 wyświetleń)

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

★★★ Newbie

Dalej nic nie wiadomo?  Troche to schodzi. 

Wiadomość 3 z 11 (2 156 wyświetleń)

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

★★ Novice
@joystick311 dalej nie działa. Mam identyczną sytuację.
Wiadomość 4 z 11 (1 967 wyświetleń)

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

★★★ Newbie

Mam tak samo na Xbox one... masakra 

Wiadomość 5 z 11 (1 731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

★★★ Novice

Niestety ale dalej nie działa. Mam identyczną sytuację.

Wiadomość 6 z 11 (1 654 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

Community Manager

Na tę chwilę nie mamy niestety, żadnych dodatkowych informacji mówiących o tym kiedy ten problem zostanie rozwiązany. Plan na rozwiązanie tego problemu polegać będzie na usunięciu błędu powodującego nienaliczanie progresu trofeów/osiągnięć. Jeśli w którejkolwiek z nadchodzących aktualizacji pojawi się informacja na temat rozwiązania tego problemu - dam Wam znać oznaczając wszystkich w mojej wiadomości :eahigh_file:

Wiadomość 7 z 11 (1 628 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Już październik, a trofeum dalej nie do zdobycia. (PS4)

 

Muszę napisać, że szybko działanie, właśnie wbił mi trofeum ,dzięki Standard smile

Wiadomość 8 z 11 (1 386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

★ Novice

U mnie dalej lipa, trofeum nie chce wpaść

Wiadomość 9 z 11 (1 355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Trofeum „Człowiek orkiestra” niemożliwe do zdobycia po ostatnich aktualiza

★★★ Newbie

Witam mam ten sam problem. Do zdobycia platyny brakuje mi tylko tego pucharu-"człowiek orkiestra" na PS4. Uzyskałem już prawie 20 poziom każdą z postaci i myślałem, że po tych ostatnich aktualizacjach problem zostanie usunięty, a tu lipa-bez zmian. Trofeum jak nie ma tak nie ma :-(  Pozdrawiam

Wiadomość 10 z 11 (1 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem