The application encountered an unrecoverable error.

autor: pp99pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The application encountered an unrecoverable error.

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia GeForce2080
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16GB
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? PP99Pl
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? skąd mam wiedzieć??? Gra się nie uruchamia
Co się dzieje? Gra się nie uruchamia od kilku miesięcy mimo spędzenia wielu godzin na forum EA/FIFY, poradnikach z internetu oraz masy filmów na YT. Usunąłem wszystkie aplikacje, które mogłem, AV również lecz to na nic. Raz napisałem do supportu to nawet nie ma mojego zgłoszenia w ''moich sprawach'' Problem polega po włączeniu gry, wyskakuje wówczas okno z ERROREM The application encountered an unrecoverable error. Odpalenie jako administrator. reinstal EA AC, reinstal gry, usunięcie AV, usunięcie niepotrzebnych aplikacji NIC NIE DAJE OD KILKU MIESIĘCY
Co powinno się stać? GRA POWINNA SIĘ URUCHOMIĆ

Gra się nie uruchamia od kilku miesięcy mimo spędzenia wielu godzin na forum EA/FIFY, poradnikach z internetu oraz masy filmów na YT.
Usunąłem wszystkie aplikacje, które mogłem, AV również lecz to na nic. Raz napisałem do supportu to nawet nie ma mojego zgłoszenia w ''moich sprawach''
Problem polega po włączeniu gry, wyskakuje wówczas okno z ERROREM The application encountered an unrecoverable error.
Odpalenie jako administrator. reinstal EA AC, reinstal gry, usunięcie AV, usunięcie niepotrzebnych aplikacji NIC NIE DAJE OD KILKU MIESIĘCY

 

 

Wiadomość 1 z 5 (636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The application encountered an unrecoverable error.

Community Manager

Hej @pp99pl 

Komunikat, który napotykasz został opisany w naszym poradniku Jak zainstalować i rozwiązywać problemy z EA anticheat na komputerze?

 


Aplikacja napotkała nieodwracalny błąd. / The application encountered an unrecoverable error.

 

Może się to zdarzyć, gdy podczas próby uruchomienia gry ładują się wygasłe lub niepodpisane sterowniki.

Wykonaj poniższe czynności z witryny Microsoft, aby włączyć Bezpieczny rozruch na swoim komputerze. Po wykonaniu tej czynności spróbuj ponownie załadować grę i powinno to rozwiązać problem.

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (615 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The application encountered an unrecoverable error.

Community Manager

Hej @pp99pl 

Komunikat, który napotykasz został opisany w naszym poradniku Jak zainstalować i rozwiązywać problemy z EA anticheat na komputerze?

 


Aplikacja napotkała nieodwracalny błąd. / The application encountered an unrecoverable error.

 

Może się to zdarzyć, gdy podczas próby uruchomienia gry ładują się wygasłe lub niepodpisane sterowniki.

Wykonaj poniższe czynności z witryny Microsoft, aby włączyć Bezpieczny rozruch na swoim komputerze. Po wykonaniu tej czynności spróbuj ponownie załadować grę i powinno to rozwiązać problem.

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (616 wyświetleń)

Dot.: The application encountered an unrecoverable error.

Community Manager

Hej @pp99pl 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem. 

Wiadomość 3 z 5 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The application encountered an unrecoverable error.

★ Novice

Witam te posiadam taki problem i nawet bezpieczny rozruch nie pomaga Standard smile czy jest opcja zwrotu pieniedzy za gre? jesli tak jestem zainteresowany...

Wiadomość 4 z 5 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The application encountered an unrecoverable error.

Community Manager

@Noteq01PL informacje dotyczące zwrotów uzyskasz z naszego artykułu na EA Help.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA