Dot.: Stamina zawodnikow- Bug w grze

autor: szkober81
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Stamina zawodnikow- Bug w grze

★★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? Ciagle wystepuje
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Kazdej
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Mam nagrane
Co się dzieje? Stamina zawodnikow. Mimo pełnej fizyki zawodnicy z opóźnieniem reagują na polecenia gracza. Celność podań i strzałów to jakieś 20-30% Dzieje się to w każdym trybie- nie tylko fut. Gra jest żałosna i bezsensowna. Nikt nie chce udzielić pomocy- jedni spychają na drugich a nikt nic z tym nie robi. Wszystko stało się po waszej styczniowej aktualizacji. Testy łącza internetowego zostały wykonane, wszystkie bramy są otwarte. Sprawdzałem milion sposobów z różnymi informatykami, tak samo jak robiłem wasze wymagane testy żeby sprawę zgłosić do studia i nikt nic dalej z tym nie robi.
Co powinno się stać? Naprawcie tylko ten błąd !

Czekam na jakikolwiek ruch z waszej strony 

Wiadomość 1 z 5 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stamina zawodnikow- Bug w grze

@RAndrzej 

 

Witaj

 

Wiele osób tak ma w tym i ja, studio pewnie już o tym wie, ale nie wiadomo kiedy to naprawią.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stamina zawodnikow- Bug w grze

★★★ Novice

Wszystko rozumiem, tylko problem mam od początku lutego. A ludzie nawet od grudnia.... pracują nad tym i nic się nie dzieje. Na infolini nikt nic nie wie żeby ktoś nad tym pracował . Jak grać skoro to nie ma sensu ? Mam codziennie wchodzić i sprawdzać czy to naprawili ? Znając życie- naprawia buga jak wyjdzie fifa 20

Wiadomość 3 z 5 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stamina zawodnikow- Bug w grze

★★ Guide

Będą naprawiać grę do czerwca a we wrześniu wyjdzie FIFA 20..

Wiadomość 4 z 5 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Stamina zawodnikow- Bug w grze

★ Apprentice

Ludzie przecież oni tego nie będą naprawiać bo po co.Ja pisałem o tym już dawno ten wpis jest ze stycznia 

Dlaczego nie naprawiacie błędów ,chyba to tylko ściema przez telefon,Każecie pisać o błędach i nic z tym nie robicie.Zawodnicy z overalem 59 są lepsi(bieg,podania,strzał itp.)od zawodników ponad 83.Gra działa w zwolnionym tempie,zaczyna to być żałosne.$$ się zgadza a graczy mają w du....

 
 
Wiadomość 5 z 5 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA