Dot.: Samodziele wyłączanie się gry bez komunikatu a później z błedem konfigurac

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Samodziele wyłączanie się gry bez komunikatu a później z błedem konfiguracji

★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia geforce gtx 1050ti 4gb
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8gbRAM
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? danmal26
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. owtierałem skrzynke
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. problem pojawił się po skonczonej grze
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? gdzieś tak z 23 podajrze
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) problem pojawił sie o godzinie 20 czasu polskiego
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Kiedy wróciłem i włączyłem gre to samodzielnie się wyłączyła bez jakiego kolwiek komunikatu odinstalowałem gre i działo się to samo później zresetowałem komputer i tym razem wyskoczył mi komunikat o tym że "nie skonfigurowano gry prosze zainstalować ponownie gre" odistalowałem,zainstalowałem gre ponownie i znowu dzieją się te same problemy mam procesor intel core i5 2400 niewiem co robic odinstalowywałem też antcheata i też nic nie pomogło#pomocy Frown
Co powinno się stać? myśle że powinna się pojawic łatka systemowa albo bardzo duża aktualizacja
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ten problem dzieje się na innych komputerach ja mam sprzęt typu intel core i 5 2400 8gbRamDDr3 geforce gtx 1050ti 4gb a wszystko jeszcze działało znaczy pojawiały sie pare problemów z dzwiekiem ale to żadko

Kiedy wróciłem i włączyłem gre to samodzielnie się wyłączyła bez jakiego kolwiek komunikatu odinstalowałem gre i działo się to samo później zresetowałem komputer i tym razem wyskoczył mi komunikat o tym że "nie skonfigurowano gry prosze zainstalować ponownie gre" odistalowałem,zainstalowałem gre ponownie i znowu dzieją się te same problemy mam procesor intel core i5 2400 niewiem co robic odinstalowywałem też antcheata i też nic nie pomogło#pomocy Frown

Wiadomość 1 z 2 (700 wyświetleń)

Dot.: Samodziele wyłączanie się gry bez komunikatu a później z błedem konfigurac

Community Manager

Hej @danmal26pl , 

 

Znalazłem podobny problem na angielskim forum, gdzie zostało zaproponowanych kilka rozwiązań. Spróbuj poniższego: 

 

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry w Origin i wybierz "Napraw" 

lub

2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry w Origin, kliknij Właściwości gry -> Zaawansowane opcje uruchamiania -> Zmień język gry na dowolny, po czym przywróć preferowany 

lub

3. Usuń grę z komputera, wyczyść pamięć podręczną programu Origin i pobierz grę ponownie. 

Wiadomość 2 z 2 (460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem