Rozłączenie w drafcie online

autor: grabo111
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Rozłączenie w drafcie online

★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Graba998
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Draft Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 17/09/2020
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 17:30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Rozpatrzyć jeszcze raz wniosek o odzyskanie żetonu draft
Co się dzieje? W finale draftu trafiłem na tzw. trainerowca, czyli kogoś kto w tle gry ma odpalony cheat dzięki któremu po wyjściu z meczu dostaje wygraną
Co powinno się stać? Powinienem mieć powtórzony mecz, zamiast tego dostałem przegraną

Witam, 

 W finale draftu online trafiłem na tzw. trainerowca, czyli kogoś kto w tle gry ma odpalony cheat dzięki któremu po wyjściu z meczu dostaje wygraną. Uważam, że powinienem mieć powtórzony mecz, zamiast tego dostałem przegraną. Proszę o ponowne rozpatrzenie mojego wniosku o odzyskanie żetonu draftu.

Z poważaniem, 

Graba998

Wiadomość 1 z 2 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Rozłączenie w drafcie online

Community Manager

Hej @grabo111 

 

Jeśli zauważysz, że ktoś oszukuje w grach EA zgłoś to korzystając z informacji zawartych tutaj. Niestety nie mamy możliwości, umożliwienia Tobie rozegrania tego spotkania ponownie, przykro mi Frown.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (348 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Rozłączenie w drafcie online

Community Manager

Hej @grabo111 

 

Jeśli zauważysz, że ktoś oszukuje w grach EA zgłoś to korzystając z informacji zawartych tutaj. Niestety nie mamy możliwości, umożliwienia Tobie rozegrania tego spotkania ponownie, przykro mi Frown.

Wiadomość 2 z 2 (349 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA