Rivals brak punktów liga 10

autor: markusbor22
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

@EA_Kuba  Jeśli według Ciebie pare osób piszących że mają ten sam problem, to znak że jest problem rozwiązany to jesteś żałosny.

Problem jest od jakiegoś tygodnia i jedyne co zrobiliście to prosicie o informację w celu sprawdzenia. Tak cieżko jako firma sprawdzić to samemu?! Może jeszcze gracze powinni Wam pisać całe skrypty i patche to gra wreszcie nie byłaby tak [edytowane] jak jest teraz. Nie potraficie naprawić najprostszych błędów a jeśli je naprawicie w ich miejsce pojawia się pare innych

 

Platrforma PC

zagrałem jakies 20 meczów więc nie bede wszystkich podawać ale żądam rekompensaty w postaci punktów do dywizji, punktów do Fut oraz paczek albo coinsów, które uczciwie powinienem dostać

ID: michaloflord

 

 

[Kolejnym razem jak coś napiszesz to zapoznaj się z regulaminem forum]

 

Pozdrawiam Mateusz

Wiadomość 11 z 23 (1 093 wyświetleń)

Dot.: nie przyznawanie punktów Rivals w dywizji 10

[ Edytowane ]
★★ Novice

[edytowane przez EA_Kuba]ich te gry abonament idt itp Mi wcięlo 2 totsy Overall 93 I co prosze sie o  odp i nie ma komu pomóc Mam film foty ze nie moge dodac do klubu swoich kart i co dostaje w odpowiedzi na maila ?Nie moga zweryfikować utraty Przecież jakas kpina ze u nich w systemie nie widac tego Mam film na dowód ale co tam Olewka 

Wiadomość 12 z 23 (1 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

Community Manager

Potwierdzenie rozwiązania problemu pochodziło ze studia oraz od innych użytkowników, którzy borykali się z tym problemem. Jeśli problem nadal pojawia się u innych to potrzebuję przykładów, aby przesłać je do odpowiedniego zespołu, który go zbada. Część odpowiedzi w tym temacie została przeze mnie usunięta z racji łamania regulaminu forum. Obrażanie kogokolwiek nie rozwiąże Waszego problemu. 

 


@EA_Kuba  napisał/a:

 

Jakiś czas temu otrzymaliśmy potwierdzenie tego, że ten problem został rozwiązany. Jeśli podacie mi poniższe informacje wysłałbym je do studia celem sprawdzenia

 

- Platforma

- Gamertag / PSN ID / Origin ID 

- Data oraz godzina zakończenia meczu za który nie otrzymaliście punktów


 

Wiadomość 13 z 23 (1 002 wyświetleń)

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

★★ Novice

@EA_Kuba  nic nie rozwiązaliście i nie kłamcie. Milion zgłoszeń z mojej strony i nic 

Wiadomość 14 z 23 (989 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

★★ Novice
@EA_Kuba Po raz kolejny ...
PC
NaneXi
25.06 godzina Ok 1:02
Wiadomość 15 z 23 (982 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

★★ Novice

@EA_Kuba Macie zamiar coś z tym zrobić ?! Żądam rekompensaty !!!! Od momentu gdy zacząłem się poważnie przez to denerwować stało się to „ZALEDWIE” 35 razy... to jest na prawdę żenujące jak podchodzicie do klientów i jak bardzo nie obchodzą was tak ważne problemy... 

Nie ukrywam, wraz z moimi znajomymi w momencie gdy nie zostanie to naprawione oraz nie dostaniemy rekompensaty po prostu zakończymy przygodę z fifa mimo iż trwa od fify 07... To co się obecnie dzieje ( nie mówiąc o cheaterach etc. ) Przechodzi szczyt bezczelności. 

 

Wiadomość 16 z 23 (950 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

Community Manager

Hej @SylwesterBorys3

 

Przykro mi z powodu Twoich problemów, niestety nie jestem w stanie zagwarantować tego, że zostanie to w jakikolwiek sposób zrekompensowane. Dziękuję za Twoje przykłady, przyjrzymy się temu.

Wiadomość 17 z 23 (917 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

★★★ Newbie

Mam dość. Obsługa oraz gra jest dla mnie zwykłą kupą, „zagrałem” właśnie 4 mecze. WE WSZYSTKICH PRZECIWNIK WYSZEDŁ I WASZ BŁĄD SPRAWIA ŻE WŁAŚNIE TYSIĄCE OSÓB NIE MAJA FRAJDY Z GRY BO MUSZĄC BYĆ W 10 dywizji. 

Tylko jeden mecz gdzie przeciwnik nie wyszedł... gratuluje. Idę kupić PES bo widzę ze ta gra nie ma już sensu. 

Wiadomość 18 z 23 (906 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

brak otrzymywania punktów w lidze 10 gdy wygrywam a rywal opuści mecz

★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 27.06.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 10:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? zagrać mecz w 10 lidze fifa 19 ultimate team division rivals, następnie wygrywać mecz pozytywnym wynikiem, a gdy rywal wychodzi z meczu ja nie otrzymuję punktów dodatnich do ligi, (punktów dzięki którym mogę awansować do wyższych lig)
Co się dzieje? Gdy gram mecz w division rivals w fifa 19 ultimate team gdy wygrywam mecz pozytywnym wynikiem przykładowo 3:0 na moją korzyść i rywal wychodzi z meczu a ja nie otrzymuje punktów dodatnich do ligi. (punktów dzięki którym mogę awansować do wyższych lig) Jeżeli jest to potrzebne gram na PlayStation 4 a mój nick na tej platformie to KAC_666-
Co powinno się stać? powinienem otrzymywać punkty do ligi za wygrywany mecz gdy przeciwnik wychodzi z meczu

Gdy gram mecz w division rivals w fifa 19 ultimate team gdy wygrywam mecz pozytywnym wynikiem przykładowo 3:0 na moją korzyść i rywal wychodzi z meczu a ja nie otrzymuje punktów dodatnich do ligi. (punktów dzięki którym mogę awansować do wyższych lig)
Jeżeli jest to potrzebne gram na PlayStation 4 a mój nick na tej platformie to KAC_666-

Wiadomość 19 z 23 (856 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rivals brak punktów liga 10

Community Manager

Witajcie Standard smile 

 

Otrzymaliśmy informacje mówiące o tym, że problem z nieprzyznawaniem punktów w Division Rivals po rozłączeniu ze strony przeciwnika został rozwiązany. Dajcie nam znać jak to wygląda u Was Standard smile

Wiadomość 20 z 23 (1 855 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA