Proszę o oddanie zawodników

autor: finitechip09546
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Proszę o oddanie zawodników

★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Microsoft XBOX One
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Zadania
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13.07
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Proszę o oddanie zawodników których zabraliscie za zadanie pisze po raz kolejny zawodnicy mieli podobno być na koncie
Co się dzieje? Wykonałem 1 cześć zadania o kovacica zabraliscie zawodników i nie zaliczyliscie zadania w wyniku waszego błędu czekam na zwrot zawodników lub zaliczenia tej części zadania bo chce to zrobić do końca zanim czas uplynir
Co powinno się stać? Powinienem mieć zaliczona jedna część zadania o kovacic a tak nie mam zaliczone go i nie mam pilkarzy

Proszę o szybkie załatwienie sprawy 

Wiadomość 1 z 3 (305 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Proszę o oddanie zawodników

★★ Novice

to samo, również pisąłem o tym post który zpostał usunięty... tak traktujecie ludzi któzy grają w wasze gry od fify rtwc 98 itd? pogratulować

Wiadomość 2 z 3 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Proszę o oddanie zawodników

Community Manager

@finitechip09546 Otrzymaliśmy potwierdzenie, iż problem został rozwiązany Standard smile Sprawdź swój klub

 

@onejaybicz Twój post nie został usunięty tylko połączony z innym tematem, gdzie został poruszony ten sam problem - link

Wiadomość 3 z 3 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA