Problemy z Łowcami Głów

autor: darek19761976PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problemy z Łowcami Głów

★★ Novice

Produkt: Star Wars Jedi: Fallen Order
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Witam. Mam problem z łowcami głów. Jeden jest odkryty ale to była linia fabularna. Pozostałych dwóch nie mogę nigdzie spotkać. Skończyłem historie i odwiedzam planety by ich spotkać. W tych miejsca gdzie niby powinni się respamowac i pojawiać. Niestety nigdy łowców głów nie mogę spotkać. A brakuje mi tylko ich do platyny. Proszę o pomoc.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Co mogę zrobić by problem zniknol?
Co się dzieje? Brak respamu łowców głów
Jakiego rezultatu oczekujesz? Oczekuję porady jak problem rozwiązać.

123

Wiadomość 1 z 6 (1 425 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problemy z Łowcami Głów

[ Edytowane ]
Community Manager

@darek19761976PL @NoExit12 @LouCoslov 

 

Informacje na temat tego błędu trafiły do Respawn, problem ten powinien zostać rozwiązany w jednej z nadchodzących aktualizacji. Na angielskim forum - tutaj, znajdziecie wątek z odpowiedzią przedstawiciela Studia Respawn w tej sprawie. 


 

Błąd z Łowcami Głów został poprawiony przy aktualizacji z 10 grudnia Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (1 267 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problemy z Łowcami Głów

★★★★★ Newbie

Też posiadam ten problem gram już z 20 godzinę po zakończeniu fabuły i szukam ich zero rezultatu. Zacząłeś grę od początku ?

Wiadomość 2 z 6 (1 309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z Łowcami Głów

★ Novice

Dołączam się do pytania.

Wiadomość 3 z 6 (1 293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z Łowcami Głów

[ Edytowane ]
Community Manager

@darek19761976PL @NoExit12 @LouCoslov 

 

Informacje na temat tego błędu trafiły do Respawn, problem ten powinien zostać rozwiązany w jednej z nadchodzących aktualizacji. Na angielskim forum - tutaj, znajdziecie wątek z odpowiedzią przedstawiciela Studia Respawn w tej sprawie. 


 

Błąd z Łowcami Głów został poprawiony przy aktualizacji z 10 grudnia Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (1 268 wyświetleń)

Dot.: Problemy z Łowcami Głów

★★★ Novice

po najnowszym patch 1.12 błąd powrócił. łowcy nie pojawiają się w żadnej lokalizacji/planecie. dzień wcześniej przed patchem nie było tego problemu.

Wiadomość 5 z 6 (872 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z Łowcami Głów

[ Edytowane ]

@szycha002Witaj. Dzisiaj udało mi się osiągnął wszystkie achievementy. Miałem ten sam problem po ukończeniu fabuły i znalazłem odpowiedź na YT. Łowcy głów mogą się zrespić w kilku lokacjach jedna z nich w której ich znalazłem jest "Bogano Porzucony Warsztat".

https://youtu.be/UuZyDP8h9Lw - w pierwszej minucie filmu autora udało mi się znaleść ich w tym samym miejscu. Powodzenia " Nich moc będzie z Tobą"😃

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 6 (830 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem