Problem z wyświetlaniem postępów w grze

autor: P1otrek123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★ Novice

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1060 6GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? Conquest
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Gra nie zapisuje moich postępów w trybie wieloosobowym. Za każdym razem gdy wchodzę w sekcję "Profile" w menu głównym gry, statystyki się nie zmieniają. Problem dotyczy również braku wyświetlania statystyk pod koniec każdego meczu.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Po każdym meczu wyświetla się błąd wczytywania statystyk, a w menu głównym statystyki nie ulegają zmianie.
Co się dzieje? Moje statystyki wyświetlane w menu głównym nie ulegają zmianie, niezależnie od liczby rozegranych meczów. Nie wyświetlają się statystyki pod koniec meczu.
Co powinno się stać? Statystyki powinny się zmieniać po każdym rozegranym meczu, a postępy pod koniec meczu powinny się wyświetlać.

Witam, proszę o pomoc z błędem występującym w Battlefield V, który powoduje, że nie widzę swoich postępów w grze. Problem pojawił się kilka miesięcy temu i od tego czasu statystyki w menu głównym gry się nie zmieniają, a statystyki na koniec meczu w ogóle się nie wyświetlają. Moja gra jest zaktualizowana. Nie mam pomysłu, co mógłbym z tym zrobić.

Wiadomość 1 z 8 (887 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★★★★★ Guide

Hej, problem znany od dawna. Po aktualizacji powrócił. Według informacji jeszcze trochę potrzeba aby został w pełni wyeliminowany ( był doraźnie naprawiany). 

 

CM Braddock pisał, że przeważnie od drugi meczu wyniki zakończenia rundy się pojawiają 

 

Niestety trzeba czekać na wyeliminowanie błędu.

Wiadomość 2 z 8 (876 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★★★ Newbie

Mam identyczny problem na konsoli Playstation 4, od momentu czwartkowej aktualizacji nie nalicza mi postępu w grze, statystyki stoją w miejscu.

Wiadomość 3 z 8 (838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★★ Novice

Co to za aktualizacja co psuje cała radość z gry czyli statystyki Standard smile

Wiadomość 4 z 8 (828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★★ Novice

U mnie to samo 

Wiadomość 5 z 8 (819 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★★★★★ Guide

Według informacji ten problem pojawiał się przy każdej aktualizacji. Nie jest on jeszcze wyeliminowany w stu procentach dlatego powraca. Statystyki statystykami wszystko się zapisuję ale jest problem z podglądałem jak i późniejszym doliczeniem do ogólnych w menu.

 

Tip

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i grać sobie Standard smile. Myślę, że nie jest to problem który wpływa na rozgrywkę.

Wiadomość 6 z 8 (786 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★★★ Newbie

Rozumiem ciebie lecz nie dostaję przez to pieniędzy za wbijanie poziomów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomość 7 z 8 (720 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyświetlaniem postępów w grze

★★★★★ Guide

Jutro od 10 ma być konserwacja na serwerach związana z naprawą ekranu zakończenia rundy

Wiadomość 8 z 8 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem