Re: Problem z poruszaniem się zawodników na boisku

autor: Solitary2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z poruszaniem się zawodników na boisku

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie umiem stwierdzić
Co się dzieje? Witam! Gra od 2 ostatnich łatek jest niegrywalna. Przed każdym meczem - czy to w trybie kariery czy szybkim meczu, w czasie treningu piłkarze zachowują się normalnie. Gdy zaczyna się mecz, piłkarze biegają tak jakby ważyli tonę, źle się ustawiają. Gdy nie wybieram żadnej strony piłkarze biegają normalnie. Dodam, że przeinstalowałem grę, ale nic to nie dało. Ponadto w czasie, gdy gra się ściągała i włączyłem szybki mecz, to wszystko było w porządku. Po pełnej instalacji znów mam ten sam problem. Proszę o pomoc, gdyż od prawie miesiąca gra jest niegrywalna.
Co powinno się stać? Co powinienem zrobić, żeby rozwiązać problem?

....

Wiadomość 1 z 3 (501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z poruszaniem się zawodników na boisku

★★★★★ Apprentice

Mam to samo w trybie rivals, EA robi na złośc swoim klientom ... wróciłem po kiklu dniach do grania i już mi się odechciało... powtórki wyglądają jak by miały slow motion włączone, akcje idą jakby piłkarze byli wolniejsi niż prawdziwi piłkarze na boiskach, nawet w ekstraklasie biegają szybciej. Tego się nie da grać...

Wiadomość 2 z 3 (484 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z poruszaniem się zawodników na boisku

Wiadomość 3 z 3 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA