Problem z połączniem Anthem Live w menu głównym gry

autor: 1LuckyLuck1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z połączniem Anthem Live w menu głównym gry

★★★ Newbie

Produkt: Anthem
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GeForce GTX 1070
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8 GB
Wybierz swój region Europa
Czy byłeś/byłaś w trakcie ekspedycji kiedy pojawił się problem? Nie
Gdzie pojawił się problem? Podaj proszę lokalizację w menu lub w grze. Problem pojawia się w grze. Podczas ładowania gry cały czas pojawia się komunikat " Błąd połączenia z Anthem live"
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) od 1.03 do dnia dzisiejszego
Opisz pokrótce napotkany błąd: Podczas ładowania gry cały czas pojawia się komunikat " Błąd połączenia z Anthem live"
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Spróbować włączyć Anthem na Originie
Co się dzieje? Podczas ładowania gry cały czas pojawia się komunikat " Błąd połączenia z Anthem live" w menu głównym gry.
Co powinno się stać? Gra powinna się połączyć z jakimkolwiek serwerem a nic takiego się nie dzieje

Nie wiem co mam robić. Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 2 (739 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączniem Anthem Live w menu głównym gry

Community Manager

Hej @1LuckyLuck1

 

Wybacz późną odpowiedź, czy dalej pojawia Ci się komunikat "Błąd pobierania danych usługi Anthem Live"? Wcześniej spotkałem się z dość prostym rozwiązaniem, które polegało na zmianie języka gry i przywrócenie go do domyślnego, lub skorzystanie z funkcji "Napraw" w Origin. Przyglądając się przesłanemu plikowi DxDiag widzę również, że sterowniki Twojej karty graficznej zdają się być nie zaktualizowane. 

 

Sprawdź również kilka podstawowych kroków związanych z połączeniem. 

Wiadomość 2 z 2 (686 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem