Dot.: Problem z dołączeniem do gry

autor: jd5794
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z dołączeniem do gry

★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 960
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8 GB
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Ezet
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. wyszukiwanie gry
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. nie
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? nie jestem w stanie powiedzieć
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) Od poprzedniej aktualizacji
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Od aktualizacji mam problem, który polega na tym, że na każdym serwerze mam -1 ping i 100% straty pakietów. Jedyny tryb, który mogę grać, to tryb aren, ale i tak do gry łączy mnie raz na 3,4 próby, a tak to wyskakuje błąd code leaf, unable to connect. Nie mogę grać rankedów, zwykłej, samouczka i treningowego. Jaka może być przyczyna? Zmiana adresu dns i sposoby z internetu jak i ze strony supportu nie działają
Co powinno się stać? działać
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? moge wysłać screeny lub filmik

Siema, od aktualizacji mam problem, który polega na tym, że na każdym serwerze mam -1 ping i 100% straty pakietów. Jedyny tryb, który mogę grać, to tryb aren, ale i tak do gry łączy mnie raz na 3,4 próby, a tak to wyskakuje błąd code leaf, unable to connect. Nie mogę grać rankedów, zwykłej, samouczka i treningowego. Jaka może być przyczyna? Zmiana adresu dns i sposoby z internetu jak i ze strony supportu nie działają

Wiadomość 1 z 5 (1 524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z dołączeniem do gry

★★ Novice

Siema, od aktualizacji mam problem, który polega na tym, że na każdym serwerze mam -1 ping i 100% straty pakietów. Jedyny tryb, który mogę grać, to tryb aren, ale i tak do gry łączy mnie raz na 3,4 próby, a tak to wyskakuje błąd code leaf, unable to connect. Nie mogę grać rankedów, zwykłej, samouczka i treningowego. Jaka może być przyczyna? Zmiana adresu dns i sposoby z internetu jak i ze strony supportu nie działają

Wiadomość 2 z 5 (1 518 wyświetleń)

Dot.: Problem z dołączeniem do gry

Community Manager

Hej @Ezter13 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem występuje nadal? Rozumiem, że zmiana adresów DNS nie przyniosła efektu, nie mniej czy mógłbyś dokładniej opisać wykonane przez Ciebie dotychczas kroki?

Wiadomość 3 z 5 (1 479 wyświetleń)

Dot.: Problem z dołączeniem do gry

★ Novice
@Ezter13 Mam to samo od aktualizacji oczekuje odszkodowania
Wiadomość 4 z 5 (1 444 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dołączeniem do gry

★★ Novice
@EA_Kuba Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale straciłem wiarę w jaką kolwiek wiadomość zwrotną. Tak problem występuje po dzień dzisiejszy, próbowałem zmiany DNS, robiłem przekierowywanie portów, sprawdzałem, wyłączałem i dodawałem wyjątki w zaporze firewall. Nie posiadam żadnego antywirusa więc nic nie blokuje połączenia z grą. Po wpisaniu w konsole tracert i adres IP serwera, ping w ogóle nie przechodził na np. 13 pingów przechodziło 11 a dwa nie miały totalnie połączenia.
Jest możliwość że dostawcą zablokował porty, lub coś?
Możliwość gry straciłem po aktualizacji w sezonie 8
Pozdrawiam
Wiadomość 5 z 5 (1 114 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem