Re: Problem z dołączeniem do gry BF 2042

autor: Wonglik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: Problem z dołączeniem do gry BF 2042

★★★ Novice

Problem rozwiązałem sam i to nawet przypadkiem. Reinstalacja nie pomogła wcale (nawet 8 krotna), aktualizacje Windowsa, .NET Framework, DirectX'y też to samo. Zauważyłem że przy starcie wyskakuje komunikat że nie działa Nahimic Companion (dodadkowy sterownik dźwiękowy), nie brałem go pod uwagę, ponieważ logicznie myśląc nie miałby wpływu na dołączanie. Po tej tygodniowej batalii zaktualizowałem ten sterowniczek i problem magicznie zniknął. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że komuś pomogę. Standard smile

Wiadomość 11 z 13 (6 058 wyświetleń)

Re: Problem z dołączeniem do gry BF 2042

Community Manager

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem, które pomogło Ci w rozwiązaniu problemu Standard smile

Wiadomość 12 z 13 (1 267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z dołączeniem do gry BF 2042

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

@EA_KubaWitam, Mam ten sam identyczny problem co kolega, jednak u mnie wszystkie sterowniki są aktualne, nie wiem co mogę zrobić, proszę o pomoc. Dodam że czasem, ale rzadko wyskoczy błąd: Matchmaking nieudany, Kod błędu: 3:2908J:1100I:-8A P:84743273
Specyfikacja PC:
Płyta główna: Asus z270-p
Procesor: Intel(R) Core(TM) i3-6320 CPU @ 3.90GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970
Pamięć RAM: DDR4 8 gb 2666mhz
Dysk: SSD cx400 256gb

Wyświetlacz: 1920x1080, 60Hz
Zasilacz: Thermaltake hamburg 530w
System operacyjny: Windows 10

Wiadomość 13 z 13 (1 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem