Pogoda na mapie w czasie rozgrywki

autor: Kapitan_Haos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pogoda na mapie w czasie rozgrywki

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Podczas rozgrywki na tej samej mapie ja i moj kolega z druzyny mielismy inna pogode. Ja miałem burzę piaskową Natomiast on miał czyste niebo. Zdjęcia wysłane w załączniku były robione w tym samym momencie
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ---
Co się dzieje? Jednorazowa sytuacja. Nigdy wcześniej ani później nie bylo takiej sytuacji

---
Wiadomość 1 z 5 (592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pogoda na mapie w czasie rozgrywki

Hero (Retired)

Kojarzę, że raporty o podobnych sytuacjach pojawiały się parę razy w przeszłości, ale chyba nigdy nie udało się zidentyfikować przyczyny (co jest o tyle problematyczne, że bez tego błędu nie da się naprawić). Przejrzę bug trackera (bftracker.com) i popytam się ludzi, czy coś na ten temat wiadomo - w sumie tylko tyle można na chwilę obecną zrobić (chyba, że jakimś cudem udałoby się zidentyfikować, co dokładnie powoduje błąd). Dzięki za info.

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Wiadomość 2 z 5 (587 wyświetleń)

Dot.: Pogoda na mapie w czasie rozgrywki

Hero (Retired)

Pytanie:  czy dołączaliście do gry w tym samym czasie, czy też Twój kolega dołączył do gry, gdy burza piaskowa już trwała?

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Wiadomość 3 z 5 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pogoda na mapie w czasie rozgrywki

Z moich obserwacji wynika ze pogoda jest dla każdego generowana osobno a czasami jest taka sama. Różni się też od momentu w jakim dołączysz na serwer 

Wiadomość 4 z 5 (573 wyświetleń)

Dot.: Pogoda na mapie w czasie rozgrywki

Osobiście także doświadczyłem lekkiego przesunięcia pogodowego względem innych graczy :/ No nie powiem, niezbyt ciekawie. Na szczęście coś takiego bardzo rzadko się zdarza Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (556 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem