Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

autor: vomgd
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Apprentice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? W trybie kariery grając w polską Ekstraklasę.
Co się dzieje? W polskiej Ekstraklasie po 30 kolejkach (rundzie zasadniczej) następuje podział punktów. Tymczasem od sezonu 2017/18 po 30 kolejkach nie następuje podział punktów.
Co powinno się stać? Nie powinno być podziału punktów po 30 kolejkach.

Nie wiadomo dlaczego, w polskiej Ekstraklasie po 30 kolejkach (rundzie zasadniczej) następuje podział punktów. Tymczasem od sezonu 2017/18 po 30 kolejkach nie następuje podział punktów. Nie powinno być podziału punktów po 30 kolejkach.

Wiadomość 1 z 9 (734 wyświetleń)

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Apprentice

Nadal błąd nie został naprawiony. Wszyscy mają to gdzieś. Puścili produkt, ludzie kupili i teraz mają klientów w d... Czy trzeba czekać do kolejnej edycji FIFA?

Wiadomość 2 z 9 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Apprentice

Dawajcie punkty również na angielskim forum w tej samej sprawie -> https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/Problem-with-points-in-Polish-Ekstraklasa-after-30-rounds/m-p/...

 

Skoro Polacy nie potrafią ogarnąć tego błędu, to może zrobią to Amerykanie.

Wiadomość 3 z 9 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Apprentice
I co? Nie naprawicie tego błędu??
Wiadomość 4 z 9 (568 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★★★ Newbie
Oni mają to gdzieś. Już nigdy więcej nie kupię FIFY. Szkoda kasy na ten szajz. Wolę już FM, przynajmniej nie mają takich bugów.
Wiadomość 5 z 9 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Novice

Od roku 2014 nie kupowałem fify, gdyż po prostu z niej wyrosłem. Był to najlepiej wspominane przeze mnie edycje, kiedy się grało za dzieciaka. Dzisiejsza fifa? Prócz grafiki i piłkarzy to nie ma nic wspólnego z piłką nożną. Hokejowe wyniki, piłkarze nie myślą na boisku. W dodatku takie małe szczegóły właśnie jak podział tabeli, czy w trybie kariery mecz ligi mistrzów (wtorek/środa) jest rozgrywany o 15.... Następny to w trybie kariery gdy jest transfer to dostaje numerek wolny czyli np. 44. Wiadomo że przykładowo taki Lacazette chciałby mieć "normalny" numerek. Niestety to była moja ostatnia kupiona fifa. Od miesiąca stoi i tylko zajmuje miejsca na dysku.

Wiadomość 6 z 9 (512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Apprentice
Ja też już nigdy nie kupię Fify. Głównie z tego powodu, że do dzisiaj nic nie zrobili z podziałem punktów, a mamy już marzec. Ostatnia moja Fifa. Jest wiele innych ciekawszych gier sportowych i nie tylko. Złamanego grosza nie dostaną. Nie wspominam już o innych błędach... porażka.
Wiadomość 7 z 9 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Apprentice
Żeby była jasność. Nie kupię żadnego chłamu od EA.
Wiadomość 8 z 9 (494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podział punktów po 30 kolejkach w Ekstraklasie

★ Apprentice
nadal cisza ...
Wiadomość 9 z 9 (472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA