Dot.: Podmiana zawodników Sezony Online

autor: Spiderrr18
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Podmiana zawodników Sezony Online

★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Microsoft XBOX One
W którym trybie miało to miejsce? Sezony
W jakim trybie? Sezon online
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sezony Online
Co się dzieje? Wchodząc w zarządzanie drużyną i po zmianie piłkarzy wszystko wydaje się całkiem ok. Po powrocie do menu gdy już można kliknąć graj, znowu wchodzę w zarządzanie drużyną i właśnie wtedy są pozamieniani zawodnicy. Mam najnowszą aktualizację. Postanowiłem, że odinstaluję FIFA 19, oczyszczę cache konsoli, a grę pobiorę na nowo. Niestety nic to nie dało. Gra jest zainstalowana na zewnętrznym dysku. Kolega po aktualizacji, która niweluje podmianę zawodników pożegnał się z tym problemem. Może to dlatego, że to wersja FAT ? Wersja gry : 1.0.59.41273
Co powinno się stać? Gra powinna zapisywać zmiany

Poprawcie  formularz zgłosznia. Czemu trzeba coś jeszcze pisać, jak już wszystko jest podane.

Wiadomość 1 z 2 (185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podmiana zawodników Sezony Online

★★★ Newbie
Gram na ps4 i mam to samo. Po ustawieniu formacji taktyki i wytycznych gra nie zapisuje tych zmian po wejsciu w mecz tylko wrzuca domyslne ustawienia. Bedzie to kiedys poprawione? To ważne bo po co sa ustawienia jak nie mozna grac wlasnymi w sezonach?
Wiadomość 2 z 2 (128 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA