Podczas meczu wywala z gry

autor: sniiper
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Podczas meczu wywala z gry

★★ Novice
@EA_Kalina Problem jest z tym że gra wyłącza się nie zależnie czy to online czy offline, wczoraj wyskoczył mi błąd "CE-34878-0" - "W aplikacji wystąpił błąd. Zamknij aplikację, zainstaluj najnowsze oprogramowanie systemu oraz aktualizacje gier, następnie ponownie uruchom system. Jeżeli w Twoim systemie został wymieniony dysk twardy (HDD), zainstaluj z powrotem oryginalny dysk"- Tak mówi Google, dysku nie wymieniałem, bardziej dziwi mnie sytuacja że jest to problem tylko i wyłącznie z FIFA 23... Gram w gry typu "Ghost of Tshushima", "Horizone Zero Down", "Spider-Man", które moim skromny zdaniem ale specem nie jestem są o wiele bardziej wymagające niż FIFA i żadnych problemów, jedynie lekkie braki fps w niektórych dość wymagających momentach.
Pójdę twoim tropem i spróbuje coś zmienić po przez aplikacje, mam nadzieje że coś pomoże.
Wiadomość 11 z 11 (72 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA